Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

 
 
Alati tema Display Modes
Star 01.05.2017, 13:58   #1
aaccaa
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.05.2017
Postovi: 20
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
aaccaa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Yamaha EMX 5000 na 110V

Pozz drugari, pazario sam mikser Yamaha-u EMX 5000-20, 2 X 500W, ali radjena za americko trziste, sto podrazumeva da radi na 110V. Uz nju sam dobio trafo ( adapter) od 1000W, !! E, moje pitanje je , dali je dovoljno jak ovaj adapter ( trafo), da zadovolji potrebe miksera, obzitom da je snaga miksera 2 X 1000W, i ako nije koji i kakav bi adapter bio odgovarajuci !!?? Jos jedno podpitanje, ovaj trafo nema uzemljenje vec samo dva pola ( nulu/plava i fazu/braon), pa me interesuje dali bi bio problem da direktno spojim masu ( zutu) iz suko uticnice na masu miksera ( mikser ima klasican tropolni ulaz za struju, plava, braon, zuta), da bih ipak imao uzemljenje na mikseru !! Unapred hvala na brzim odgovorima !!! HITNO !!!!
Dodato:
Izvinjavam se, na gresci, snaga miksera je 2 X 500 W (a ne kako sam na jednom mestu napisao 2 X 1000w) !!!!

Promijenjeno od aaccaa (01.05.2017 u 15:56 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
aaccaa je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije