Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Servis klavijatura - uradi sam

Servis klavijatura - uradi sam Savjeti oko popravka, čišćenja, izmena dirki, mikroprekidača, napajanja i sl.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.02.2012, 03:08   #11
dekipa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.03.2007
Postovi: 194
Downloads: 487
Uploads: 19
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 21 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
dekipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dekipa pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Druze neznam da li je kao kod korga pa 800, taj prvi sloj je u stvari zastitni sloj, tj, to je folija koja ide ispred displeja.Pre ovog korga pa 800 imao sam jos jednog koji je bio onako u solidnom stanju, imao je zardjale mrezice na zvucnike pa sam ja rasturao i farbao mrezice, i tada sam rasturio klavijaturu u najsitnije delove, i znam da ima taj prvi zastitni sloj koji se naravno menja.E sad tako je kod pa 800 a da li je i kod pa 2 nisam siguran, mada bi trebalo da bude isto.I jos nesto, mozda je taj lik pre tebe skinuo vec taj zastitni deo...mada ne verujem, sviraj je takvu kakva je posto nista ne smeta, mada pretpostavljam da tebi bode to u oci i da volis da je u fulu i da je vizuelno ok.Obrati se nekom serviseru racunara, bilo bi preporucljivo laptop serviseru i resice problem, ili probaj sam, ali ako do sada nisi rasurao klavijature onda nemoj.
I opet da napomenem da sve ovo vazi ako je kao kod korga pa 800!
U bre pa ja tek sad vido da je u pitanju nas kolega Skore, javi se na pp mozda nesto i uspemo da odradimo!

Promijenjeno od dekipa (10.02.2012 u 03:11 sati)
dekipa je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:18


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije