Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 06.01.2011, 16:07   #61
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

upascemo, pa se zapit, ali daleko majku mu
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 06.01.2011, 16:10   #62
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

I ja sam cuo da se ne vole
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 06.01.2011, 16:57   #63
pa1x pro elite
Vredan član društva
 
pa1x pro elite's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.11.2008
Postovi: 161
Downloads: 530
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
pa1x pro elite befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

haha . ja nisam nista cuo . mogu samo pretpostavit da se nevole zbog toga sto livnjaci imaju bolje kafice i diskoteke.

a Dell i Mirandess imate dobrodošlicu.
lako je doc a kako se vratit to vam nemogu reć .(osim ako budete pili kolu i brusnicu) onda se mozete vratit normalno.
pozz
pa1x pro elite je offline   Reply With Quote
Star 06.01.2011, 20:20   #64
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

eno kolu i brusnicu....

__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 19.01.2011, 00:01   #65
buco bass
Početnik forumacije!
 
buco bass's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.05.2010
Postovi: 25
Downloads: 210
Uploads: 1
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
buco bass befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

zovem se šljivić ibrahim nadimak buco jos od rodjenj ali nisam debeo ,imam41god. zivim u tuzli bavim se ajmo reci profesionalno muzikom preko 20 god. prvi instrument mi je bio harmonika negdje do osmog razreda os skole.posto se u mojoj familiji niko nije bavio muzikom moji roditelji nisu bas u to vjerovali i nisu mi pruzili podrsku naime kad mi je trebala veca i bolja harmonika nisam je dobio jer otac je pravio kucu isve pare bile su usmjerene u tom pravcu tako da sam ja silom prilika morao da se uhvatim gitare a i to sam posudjivao od prijatelja i vjebao i molio drage da mi pokazu nki akord i sl.sa 18 god. sam usao u kafanu i svirao bas kontru na ritam gitari vjerovatno vecina zna na sta mislim jedne prilike u jednom restoranu jedan moj prijatelj bas gitarista me zamolio da malo ustanem da ga zamjenim jedan blok tada smo primjetili i ja i moje kolege da mi bas gitara odlicno lezi i to sam i ucinio prihvatio sam se basa i svirao ga do unazad pet god. posto je situacija vema teska i kako su se pojavili aranzeri gazde lokala su sve manje uzimale kompletne orkestre jer im je bilo lakse pacat jednog ili dva muzicara tako da smami gitariste i bubnjari fakticki ostali bez posla tada sam odlucio da kupim aranzer nije mi bas bilo tesko da se snadjem jer sam svirao i poznavao harmoniku je da kolega mi je pomogao oko lijeve ruke da nebi trcao po klavijaturi nego sto kazu da sve bude pod rukom trenutno imam korg pa 500 sviram ne koristim puno transpozer dobro sam se snasao vjezbam skoro svaki dan
buco bass je offline   Reply With Quote
Star 02.04.2012, 05:03   #66
milos511
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 15.12.2011
Mjesto: Beograd(Sremcica)
Godina: 32
Postovi: 58
Downloads: 16
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Gitara
milos511 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo da i ja ispricam moju pricicu...
Zovem se Milos Mitrovic, zivim u sremcici (20 km od Beograda), imam 20 godina. Rodjen sam u beogradu, i bio sam maltene dete asvalta do svoje 2 godine srednje skole, kada me je moj drugar pozvao da dodjem u nas okud, da blejimo, ima puno mladih ljudi pica zena i zezanja... pre toga sam zavrsio nizu muzicku skolu za gitaru posle cega je nastala mala praznina u mojoj svirackoj karijeri... Zavrsio sam je kao jako mlad da bih razumeo sve sto sam trebao da je razumem(6. razred osnovne skole je u pitanju), posle cega sam odmah dobio priliku da sviram u jednom od najjacih beogradskih kud-ova (omladinsko kulturno umetnicko drustvo ili ti folklor, za one koji neznaju)... to mi je kao jednom da kazem "mladom rokeru" bilo jako neinteresantno, sviras tamo neku dvojku i to je to... posle poziva mog drugara poceo sam polako da se druzim sa ljudima u tom kudu u mom mestu pa sam po malo poceo i da sviram, sa nasim cika Rajkom koji mi je maltene postavio osnove tipa kako se koji ritam zove sta kako ide.... posle godinu dana orkestar tog kuda se obogatio za jos dva mlada clana(violina i harmonika) Braca Saric a pocetkom prosle godine smo dobili i basistu... inace ova dvojca su sinovi Aleksandra Cake Sarica jednog od pobednika sokobanjskog takmicenja, koji je uvek tu kada negde zapne, tako da sam do pre oko godinu dana svirao samo u tom kudu i to sviranje je i dan danas veoma uspesno( gde god da smo se takmicili uzimali smo neko od prva tri mesta). u principu ja i nisam neki gitarista kao pojedinac jer sam uvek isao kao neka pratnja i saradnik nekog harmonikasa ili soliste, tako je valjda sudbina htela da ja budem "pozadinac". pored kuda trenutno radim i sa mojim kumom sa kojim sam se upoznao zbog muzike, sto je jos jedan pokazatelj da je muzika usla u moj zivot... sa njim radim klubove rodjendane i tako to, uglavnom struju kako ja to kazem... zavrsio sam ETS Nikola Tesla, upisao visu elektrotehnicku ali sam studije prekinuo u nadi da je muzika ono cime treba da se bavim, pa vreme ce pokazati dali sam i koliko pogresio to je u principu to sto se mene tice u nekim koliko toliko kratkim crtama.... Pozdrav svim forumasima!!!
milos511 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
ima, koga, malo, ovde, sve, upoznamo

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:38


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije