Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Yamaha

Yamaha Za one čiji su ljubimci Yamahe

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 02.08.2006, 13:44   #11
arma
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

nedime imas pravo,i svako zna koji mu sinth najvise pase...i samo jos nesto...imao sam i EXTREME i prodao ga jaranu...a jaran hoce da mu prodam i MOTIFA,(dakle i obicni MOTIF naveliko parira extreme,a kamo li ES) a ko voli nek izvoli
 
Star 02.08.2006, 14:05   #12
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Arma, pusti price NEZNALACA buraz, uzmi il radi na ono sto ti pase, svakome nesto lezi na srcu ko sto meni KORGovi aranzeri leze, al nikad EXTREME, ja ne mrzim KORG, nikad ne bi YAMAHIN aranzer uzeo.
Sto se tice MOTIFa vidim sta se po srbiji dogadja, u mesec dana sam prodao 10 SETova za MOTIF ES, vidim MANAC koji po prici nema blage veze sta je SYNTH kaze EXTREME UBICE MOTIFA SA SAMPLOVIMA, dok MOTIF ES ima bar 6 puta VECI SAMPLING RAM nego svakog postojeceg TRITONa, on jos nije cuo MOTIFa u akciji, posebno dole po srbiji sta sad ljudi rade. Pusti te price od ljude koji skaknu bez ikakih argumenata, sta su MANAC i BLUSA rekli?:
BOLJI EXTREME....jer su ikakve cinjenice dali? Nisu. Zasto? Zato sto blage veze nemaju o cemu pricamo, kad bi znali dosli bi i rekli:
Nedime, nije istina, EXTREME je bolji zbog ovoga, ovoga i ovoga, onda to zvuci malo PROFESIONALNIJE a ne seljacki.
Sada radim jedan album za jednog TURCINa, postavicu neki dan tu kratko po nekoliko sekunda, pa nek isprave svakog TRITONa onda MOTIFu ES.

Pozdrav
BasariStudios je offline  
Star 02.08.2006, 14:09   #13
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard Re: MOTIF

Citat:
Originalno postovano od Manac79
PRICA SE ZA TAJ MOTIF DA JE RAZVALIO 5 KORGOVA ,I NARAVNO SVE OSTALE KLAVIJATURE...BRATE COVJEK GA IMA OVDJE U SVEDSKOJ..NABAVIO NEKE OPASNE SEMPLOVE AL NEMOZE DA RADI KO LE NIKAD....NEBI GA NIKAD UZEO...IMAO OVDJE OPASNI MUZICARA ISKUSNI BRATE..JEDAN BOKI COVJEK PRATI PJEVACE TALENTOVAN COVJEK ISLI SMO ZAJEDNO DA VIDIO TAJ MOTIF KOD TOG NASEG DRUGA MA KAKVI BRATE.....
[/color]
Izgleda da i ti i taj tvoji prijatelj trebate ruku za ruku i u skolu odnovo, posto oboje izgleda nemate blagu vezu o vezi ove stvari, mozda znate muziku i svirati, al muzika i tehnologija su 2 razlicna pojmova. Ako ti tvrdis sada da je i LE bolji no MOTIF ES mogu ti samo reci NEKA TI DRAGI BOG POMOGNE, jer tebi je to zadnje ostalo izgleda, ako si spao na to da tvrdis to, nemam reci, nemam nikake reci vise za tebe brate, nek ti BOG pomogne jer ipak mislim da taj LE od igracke nije ni jedne dirke MOTIF ESa vredan.

Pozdrav
BasariStudios je offline  
Star 02.08.2006, 14:26   #14
yu-midi
Otac nacije
 
yu-midi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2003
Mjesto: Austrija
Godina: 50
Postovi: 549
Downloads: 1117
Uploads: 130
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: KORG Pa2x pro / TRITON Extreme
Interesi: Muzika
yu-midi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
yu-midi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ja nevidim razlog da je sve ovo pocelo sa ovog sajta ali izgeda da smo mi skretnica gdje dolaze sa drugi foruma da rjesavaju probleme :evil:
Neposjecujem druge forume posto nemam vremena ali primjetio sam od ranije da na nekim od sajtova obracaju se sa gosp. na svaku drugu rijec dok se ovde psuje i pljuje uzduz i popreko.
Ja licno za sebe netrazim od nikoga postovanje ali mislim da niko od clanova netreba da ode sa ovog sajta zato sto je neko od njih bio ponizen ili uvrjedjen!
U zadnje vrijeme sve i jedna nova tema je blokirana vec u drugom postu sa nekom izjavom kako se neko hvali,kako nezna nista pa cak pocinju i psovke.
Mozda bi i mi trebali da prodajemo zlatne midi fajlove
zlatne semplove zlatne ritmove i terce i da na forumu otvorimo opshirne diskusije o tome.

Ovaj sajt je od samog pocetka bio osnovan da se pomogne koliko se kod moze svim clanovima koji posjete ovaj sajt nebitno dali je neko amater ili profi i zato sam i dozvolio da na download centru da se uploadaju demo mp3 koji za nekog manje ili vise nisu dobri.A mnogi su zaboravili da je taj clan uploadao kompletan set u koji je sastavljao od drugih setova i mnogi su vjerovatno nashli nesto i za sebe ali nisu rekli hvala,nego jednostavno taj treba da se isto ponizi koliko se god moze.
Mnogi bi htjeli dobre stvari samo za sebe i zato osudjuju i zele da sprijece druge da dodju do toga.
Dolazimo do informacije da je izashla flash kartica sa 20 MB umejsto da se informisemo kada kako i sta taj clan treba da se ponizi kako se hvali i kako nezna nista.
Ja necu da pominjem imena zato sto svi to rade svjesno i znaju vrlo dobro gdje su pogrijesili.
Zato prekinite sa PROVOCIRANJEM jedni drugih i pomozite ako hocete i mozete,ko ima namjeru da samo provocira moze da ide sa ovog sajta.
Ako samo jednu rijec od nekog procitam da je nekoga uvrijedio bez komentara ide BAN

Lijepo vas zamoljavam sto sam i do sada 1000 puta uradio da prekinete sa tim i da jednostavno ovakve poruke ne ignorishete jer stvarno je svemu tome dosao KRAJ.

Pozdrav
Miodrag
yu-midi je offline  
Star 02.08.2006, 14:49   #15
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Lepo receno Miodraze, brale, molim te da mi navedes ako ima tu sta da sam ja BEZRAZLOZNO provocirao nekoga il da sam besmislice pricao, ovo je bez ikakve ironije i sarkazam. I istina jest da ljudi ovde dolaze da se obracunaju sa ostalih foruma, kao sto kazes gde se PRODAJU ZLADNE FILES koje nije slucaj ovde i ova stranica nije nikakva komercijala ili reklama za ikakve produkte. Al ljudi ne znaju to iskoristiti, nego njima je lepse da idu na KOMERCIJALNI FORUM gde se prodaju zlatne files, i gde se non stop pica kako je PSR najbolji aranzer bas zbog tih ZLATNIH FILES a na kraju svi ostanu slepi sbog te prazne i lazne price sto se tamo pricaju pa onda ti isti ljudi dolaze ovde i udaraju po svakoga da ne zna, samo cisto iz njihovog neznanja. Nije ovo nikome nikakva uvreda, al kako da prihvatim coveka kome je ZLATKO godinama punio mozak da je PSR najbolji aranzer zato sto prodaje te stilove, i onda ZLATKO za njega postao bog, a sad taj isti NEZNALICA i LENSTINA dosao ovde da meni drzi lekciju sta je dobro sta je loso a nema nikaki argument ni znanje, nije argument BOLJI JE OVAJ i samo to, nego argumet je BOLJI JE OVAJ ZATO STO i td.
Napisao sam POST i uzelo mi skoro 3 dana vreme da sve to skontam i saberem, dosli su ljudi da pljuju po mene, da ne znam sta pricam i da sam to preveo sa manuala, dok to nije nikakva istina, taj post bar je 10 ljudi pomogao da i sami oni prave svoje stilove a neko pljuje po tome, onda se vidi znanje tih ljudi ovde.

Pozdrav

Pozdrav
BasariStudios je offline  
Star 02.08.2006, 14:55   #16
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od blusa
sto ovde ima supljih ljudi kao ovaj nedim

extreme ce da rasturi motifa u kojem god smislu sto se tice narodnjaka i zabavnjaka djaba sve kartice i prostor za njega
Ja ipak i dalje mislim da ovaka BUDALA nece se roditi, zamisli da dodjes ovde i das ovaj statement, znaci mozak treba biti vrlo prazan.
Znam da je ovo uvreda, baniraj me slobodno, naletim tu onako nekad ako ima neko pametan da mu treba pomoc i prihvata tu pomoc.
Al Miodraze brate, zar je lepo napisati ovakvu stvar? Kaki argument ovde ima uopste? Ovo je najveca budalastina sto sam ikada cuo u muzici.
To je cista dezinformacija, neznanje, inat i tvrdoglavost, jednostavno IDIOTSKI.

Pozdrav
BasariStudios je offline  
Star 02.08.2006, 14:56   #17
blusa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 07.12.2005
Mjesto: Gdje?
Godina: 40
Postovi: 265
Downloads: 449
Uploads: 3
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: KORG PA3X
Interesi: Ma hobi sta drugo..
blusa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
blusa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

za Vaxter:
imam 8 postova jer nezelim da pametujem kao ovaj nedim a i
pametniji ce da suti prije nego da odgovori.
drugo ja nisam tu samo da skidam jer sam i stavljao na upload
kada sam bio superclan prije par mjeseci ali sad je to sve
nesto novo i nemogu ni da skinem sta niti upload, a i nije
mi stalo do necega ako bas na to ides jer znam i sam da radim
samplovanje i radim ritmove tako da ovo je i za nedima isto
posto kaze da samo upalimo i sviramo.

Vazno je da ti svima govoris sta treba i to je ok.
A zivim od tebe 30 min i za ovi par godina koliko
se hvalis nikad cuo za tebe nisam bar ni kao covjeka
a kamoli nekog profesora ili muzicara zato suti vise.

Necemo se raspravljati vise o ovome ali stvarno ljudi
ako nevidite sta se radi prvo u svakom drugom postu
nemojte napadati ove sto imaju po 1 ili 8 postova
jer ljudi nezele da kazu nista niti pisu a to je razlog
samo radi ponizavanja i odma ja znam bolje ja sam bog.
To ce svako da potvrdi ovde i mislim da bi trebali novu
stranicu da napravimo mi ovi sto nemogu da se ubace u red
ovde radi nekoga.
Ako je ko zainteresovan javite mi se na privatnu poruku
i sredit cemo nego da se moramo gurati ovda kraj nekih
profesora i majstora koji su suplji kao sito.

Sad imate pozdrav jer nezelim da pisem ovdje vise.
blusa je offline  
Star 02.08.2006, 14:59   #18
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Blusa brale, nije tebi VAXTER nista lose rekao, nego rekao ti samo istinu i cinjenice i to te boli.
Zasto imas 8 postova? Pa reci ti meni sta bi ti pisao da imas vise postova, eto naveo sam ti gore koliko ti znas i sta ti mozes napisat.
Pozdrav
BasariStudios je offline  
Star 02.08.2006, 15:02   #19
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Armine buraz, danas poslacu ti nekoliko boja za MOTIF al ne znam kako ce to ici, videcu nesto od samplova i nesto njegove, dok za VL ne znam dal imas VL karticu.
Isto postavicu u kratak MP3 ovde samo 2-3 boje sa MOTIFES pa cu pitat Blusu i Manaca dal je to moguce i u snu na EXTREME.

Pozdrav
BasariStudios je offline  
Star 02.08.2006, 17:57   #20
Manac79
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 26.04.2006
Postovi: 22
Downloads: 10
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Manac79 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

E DJETE NEMOJ DA SPOMICES TRITONA DA GA SPOREDUJES SA MOTIFOM..
Manac79 je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
motif

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:41


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije