Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 13.09.2011, 18:59   #11
mojkarma
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 14.04.2009
Mjesto: Varaždin, HR
Postovi: 217
Downloads: 6
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 35 puta u 32 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G8 + ARX03 BRASS
Interesi: glazba, paragliding
mojkarma befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja sam se samo osvrnuo na kvalitetu izrade s obzirom da netko ide uspoređivati n364 s tritonom po kvaliteti izrade. Ja sam imao isto tako i M1 i T3 (i to čak 5 punih godina, u vrijeme kad se klavijature nisu mijenjale kao da se radi o čarapama) i baš zato mogu reči da i X3 i N364 zvuče - blago rečeno - malo plitko u usporedbi s M1/T3. Uostalom, to isto je zaključio kolega koji ovdje na nekoj prethodnoj stranici govori o svojim dojmovima glede zvuka na M1 koji je imao i X5D koji je uzeo za zamjenu (ponavljam, isti zvukovi kao kod n364).
Po unutarnjoj arhitekturi su i M/T serija i N364 vrlo slični. Razlika je zapravo samo u semplovima i njihovoj kvaliteti. Ali s obzirom na starost, to je sada nebitno.
Ne slažem se o razlici u kvaliteti između Le i Tr. Pa to su po kućištu apsolutno identične klavijature, s tim da je jedan obojena u srebrno a druga u crno. Imao oboje. Nije točno da je Tr gotovo kompletno napravljen od plastike. Zapravo se čudim takvim izjavama jer mislim da nije neka umjetnost prepoznati metal! Na Tr-u su plastični završni, bočni dijelovi. Cijeli ostatak kućišta je metalan. Ponavljam, identično kao kod Le-a.
mojkarma je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
korg, n364


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 05:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije