Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 06.02.2017, 16:45   #1
adnnan81
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 06.02.2017
Postovi: 25
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
adnnan81 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Van basco i Hypersonic2 drums problem

Pozdrav drugovi, nov sam ovdje i imam sljedece pitanje. Preko van Basca pustam fajloce i kako nemam vise eksternog semplera, cuo sam da je hypersonic2 idealan za nadomjestiti neki semplercic, elem javlja mise sljedeci problem. Fajllve koje pustam su prilicno kvalitetni, tipa la ********* ili aganovic, ali moram da kontstatujem, da mi bubnjeve vuce veoma lose sa hypersonica, kod pojedinih fajlova skoro pa nikako, i kvaliteta ritma odnosno bubnja je veoma losa, lupeta bas onako bezveze da kazem, totalno ne uskladjen bas bubanj i snare i snare vise lici na tomove nego na snare. Ispocetka mi je malo i zapinjalo kad sam vukao sa hypersonica, ali sam skontao da je do latencije pa sam cackao oko drivera i to rijesio. Ostali elemnti odnosno zvukovi su mi ok, ali tj ritam i bubanj nikako, kod nekih fajlova je ok, ali kod nekih kao da mi guta note. Povezao sam hyersonic preko midiyoke, dakle taj gmdrums mi nikako ne stima, da li vi znate sta kako, treba li jos sta da uradim, da nisam sta preskocio. Inace pusta preko laptopa, i5 procesor, 12gb rama, mislim da to ne bi bio problem, zvucna je ova od kompa, kada pustam preko virtual sinta u sf2 formatu, bubnjevi se ne gube i rade sasvim solidno, dakle samo kod hypera, pomoc, hvala unaprijed.
adnnan81 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:40


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije