Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 28.11.2014, 20:08   #1
acakasper
Stvarno kod kuće
 
acakasper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2012
Mjesto: Periferija
Postovi: 1.146
Downloads: 1259
Uploads: 61
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 137 puta u 134 Postova
Instrumenti: Korg pa2xpro
acakasper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
acakasper pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Sal

Zna li neko od kolega nesto o SAL zvucnicima,dali je neko koristio za zive svirke?
__________________
Bog je stvorio zemlju a ostalo je
MADE IN CHINA
acakasper je offline   Reply With Quote
Star 28.11.2014, 21:08   #2
lagunabend
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 14.10.2008
Mjesto: GB
Postovi: 119
Downloads: 2312
Uploads: 20
Rekao HVALA: 27
Zahvalili mu 28 puta u 26 Postova
Instrumenti: mipotXD
Interesi: mipotXD
lagunabend befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
lagunabend pošalji poruku preko ICQ messengera lagunabend pošalji poruku preko AIM messengera lagunabend pošalji poruku preko Yahoo! messengera lagunabend pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Imao sam ih ja davno,Madjarski zvucnici Somodji audio line ,nista posebno vise su za audio za slusanje muzike
lagunabend je offline   Reply With Quote
Star 28.11.2014, 22:47   #3
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@acakasper Imam ih ja, SAL PA1220CP 350W/200W @8Ohm Zvucnici su da kazes solidni, nije to sad Dynacord D-Lite D15-3 ili EV ZX i slicno, ali za te pare su dobri. Ja sam imao par manjih svirki i u paru sa Behringer EuroPower PMH3000 su mi super odradili posao, kazem manje svirke, ne restoran kapaciteta 1000 gostiju i slicno, nego neke manje prostorije i za te manje svirke mogu da zavrse posao 'odlicno', i ako uzimas i to, obavezno otvaranje i stavljanje neke skretnice na visokotonce, jer imaju neku smesnu malu skretnicu, jednom sam malo vise naduvao u 'peak' dok sam se jos 'ucio' kako se steluje, sta se radi i slicno, pa su riknuli visokotonci, prvo na jedan, posle na drugi zvucnik, pa su uzeti novi, srecom nisu nesto bili preterano skupi, a skretnice imaju neke mutave, da kazes da nemaju i onda neke skretnice da se stave i neces imati problema, a sto se tice basa (subwoofer-a), on je skroz okej, lepo radi, nema nista da krci, bruji i slicno, znaci super radi i to je to otprilike
Ako treba jos nesto, tu sam
Pozdrav
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]

Promijenjeno od AcaG600 (28.11.2014 u 22:49 sati)
AcaG600 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:29


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije