Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 26.11.2007, 20:44   #1
amko_NP
Drugar foruma
 
amko_NP's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.04.2006
Mjesto: Novi Pazar
Godina: 36
Postovi: 67
Downloads: 822
Uploads: 2
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA800, Triton Studio + MOSS
amko_NP befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
amko_NP pošalji poruku preko ICQ messengera amko_NP pošalji poruku preko MSN messengera
Beitrag MG 166 CX-USB ili MG 16/6 FX

Kollege, zamolio bi opet za vas savet uvezi ovih Mixeta. Prije jedno pola Godine sam bio pitao vec uvezi MG16/6 FX, ali radio sam medjuvremenom sa Dynacord Powermate od Kollege i svojim Roland EM2000 i Triton TR, tako da nisam nista kupovo. Eh onda sam prije par meseci kupio Aktivne kutije i radim sa njima kad ima nesto manje (do 150 ljudi), eh sad da nebi stalno zajmijo kod Kollege Powermate ja odem u Music-Store da porucim MG 16/6 FX, i on meni kaze da je izasla nova MG-Serija i preporucuje mi ovaj MG 166 CX-USB, i kaze da je bolji od MG 16/6 FX, a cak i ima USB-Prikljucak ugradjen za snimanje na Coputeru, a posto sam ja i tako hteo i ovaj MG 16/6 FX da koristim sa snimanje, znaci za svoj "Hobby-Studio", ovaj sa USB-Prikljuckom mi dodje jos bolje, a ovaj u Music-Store kaze da s ovom novom Serijom sa USB moze da se dobije skoro isti Soundkvalitet kao u professionalnim Studiju. Sad je moje pitanje, dali je to istina? A isto me zanima kakav bi bio ovaj novi Mixer za uzivo sviranje, dali je bolji od MG 16/6 FX, posto vidim da nema EQ, pa sad nisam siguran.........Eto kad bi mogli da mi kazete sta o tim novim cudu i sta mi preporucujete bio bi zahvalan

Evo linkovi:

http://www.musicstore.de/is-bin/INTE...mpTo=OfferList


http://www.musicstore.de/is-bin/INTE...mpTo=OfferList

Promijenjeno od amko_NP (27.11.2007 u 18:39 sati)
amko_NP je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
16 or 6, 166, cxusb, ili

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:17


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije