Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 16.05.2013, 03:36   #1
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Problem LE-semplovi se mesaju?

Pozzz svima...Exportovao sam iz pa2x jednu harmoniku koja se sastoji iz 18 semplova,da je ubacim u LE-a...Medjutim kad god je ucitam u LE-a,umesto harmonike cuju se izmesani ostali semplovi iz seta-znaci umesto samo harmonike,cuje pola oktave neki saksofon,pa nekoliko tonova klavir,pa pola oktave harmonike,pa opet tako sve neke bezveze boje, umesto da se cuje harmonika kroz sve 2,3 oktave...sa ostalim bojama i semplovima u setu nemam problema,ali ova harmonika me namuci...exportovao sam je par puta iz pa2x,mali milion puta je uciotavao u LE-a,i svaki put isto,cuju se tako izmesani semplovi,od svega po malo sto imam u setu,umesto harmonike..znate li u cemu je problem? kako resiti ovo? da napomenem da ta ista boja radi u pa2x odlicno,bez problema, i kad je ucitam samo nju u LE-a,bez ostatka seta,znaci upalim klajvu i samo tu harmonki ucitam,tad radi ok,kako treba...cim ucitam ceo set u LE zajedno sa tom harmonikom,ona poludi...o cemu se radi,ima li neko predstavu? hvala
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 16.05.2013, 20:33   #2
vingula
Veteran
 
vingula's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.11.2006
Mjesto: Zagreb,Hrvatska
Godina: 39
Postovi: 1.284
Downloads: 1775
Uploads: 49
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 81 puta u 68 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G7, Korg PA1X Pro Elite, AKAI Advance 61
Interesi: Muzika,Računala
vingula befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
vingula pošalji poruku preko MSN messengera vingula pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

možda nemaš dovoljno slobodnog RAM-a u LE-u...jer može bit da ti učita nekoliko semplova te harmonike dok se ne napuni RAM, onda ubaci ostatak semplova iz seta
__________________
1.Mrzim žicaroše i razne oblike žicanja!!!
2. ne stoji bez veze.
3.Nemoguće želje ispunjavam odmah,a za čuda mi treba malo vremena.
vingula je offline   Reply With Quote
Star 16.05.2013, 20:34   #3
gnovako8
Odomaćeni član
 
gnovako8's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.06.2008
Mjesto: HR
Postovi: 518
Downloads: 1664
Uploads: 11
Rekao HVALA: 20
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x, Ketron Event,Yamaha Genos2
gnovako8 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

kolega i ja sam imao takav problem mislim da tako mora bit jer pa2x je potpuno drugaciji, i kad konvertiras neispadnu svi semplovi dobro, neki rade neki ne. e sad hm jedino kad bi mozda ih nekako u wav izvadio van to po ton,mislim da bi onda radilo i slozis u awave studio i spremis u kmp. ,islim da bi tako trebalo radit , ali nisam nikad vadio sempl iz pa2x u wav neznam kako uopce to ide i dali moze.. mozda neko zna ... pozzzzz
__________________
Korg Pa5x & Yamaha Genos2 ,Ketron Event
gnovako8 je offline   Reply With Quote
Star 16.05.2013, 21:55   #4
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Nije u pitanju ram,jer imam samo 45 mb semplova u klavijaturu,tako da ima jos dovoljno rama za ucitavanje...Drug probao sam taj sempl izvadjen iz pa2 da otvorim preko awave i sve je ok s njiim,tonovi su svi na mestu kako treba,ali eto,nece i nece u LE i to ti je...
Dodato:
resen problem ljudi...losa je bila smart media kartica,ianko sam mogao samo 40 mb semplova da stavim na nju,nesto je zezala,zamenio je drugom i sad je skroz sve ok sa semplovima,nema mesanja...pozz

Promijenjeno od Milan$ (17.05.2013 u 12:53 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 17.05.2013, 16:15   #5
grabovac037
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 20.01.2007
Postovi: 305
Downloads: 3773
Uploads: 3
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
grabovac037 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
grabovac037 pošalji poruku preko ICQ messengera grabovac037 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

mesaju ti se jer su tonovi napisani istim imenom kao i taj sempl koji ti se mesa u harmonici
grabovac037 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 03:43


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije