Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Sistemi

Sistemi Kompletni sistemi za ozvučenje... Kombinacije...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.11.2006, 02:20   #31
cincilator
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 05.10.2006
Mjesto: USA
Postovi: 84
Downloads: 699
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Roland G1000, Korg Le, XP30
Interesi: Elektronika
cincilator befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

kreso jarane, ne znam sta da ti kazem, a da te ne naljutim, osim da odustanem od dalje diksusije.
ali posto smo i ti i ja anonimni, nema opasnosti da sve uzmes k srcu.
nisi ti muzicar, definitivno. lupetas, bez ikakve mjere.
ili si tek poceo nesto da sviruckas ili si tek zaduzen da punis ove stranice postovima.
bilo kako bilo, nemoj se ljutit na mene, moje namjere su bile iskrene, bez zelje za nekakvim licnim proteziranjem i budi pozdravljen.
dobra je yamaha, odlicna, a beringer sve bolji i bolji
pozdrav svima.
cincilator je offline   Reply With Quote
Star 10.11.2006, 10:17   #32
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

:twisted: :twisted: :twisted:
E sad si ga stvarno pretjero. Ja kad lupetam i valjam gluposti onda to i priznajem. Ali na temelju toga što se meni kombinacija razglasne opreme sviđa, a tebi ne ne dozvoljava ti da me ovdje ismijavaš i vrijeđaš, pa koliko god da si pametan ili školovan bio. Ti češ meni reč da nisam muzičar, i da ovdje samo kucam bezvezne postove. Sinko sviram više nego što ti vjerojatno imaš godina. Ali sviram, ne bubam mapamet nazive serija i modela od razglasa, jer to mi je poprata oprema. Moj instrument je klavijatura ili harmonika. Iza sebe imam rezultat i dokazan rad.
Možda po nečijim kriterijima nisam muzičar jer preferiram i sviram turbofolk, a to mi može reč samo netko puno, puno bolji od mene. Odsvirao sam preko 500 svatova, mali "milijun" gaža, završio sam srednju muzičku za harmoniku, ne sviram na MIDI fileove nego kako Bog zapovjeda. Iza sebe imam 2 završena fakulteta i preko 20 godina sviračkog staža (ozbiljnog). Do sad sam snimio tri CD-a. I ti češ meni reč da nisam muzičar. Neznam to si, nit me zanima.
Za tebe sam gospodin s velikim G.
Ja priznam da nisam nabubao napamet brojeve i modele serija i ozvučenja kao ti, ali sve što ovdje pišem govorim iz vlastitog iskustva. A ako ja tu laprdam. Dapaće, nemoram ja uopće pisat niti ikome davat savjete, a kamo li davat ikakav materijal.
Sad razumijem Nedima kad podivlja radi ovakovih "prepametnih". Od prvog posta na moju repliku se podsmjehivaš na moje postove i radiš budale od mojih tvrdnji. Ja niti u jednom postu tebe nisam vrijeđao niti omalovažavao tvrdnjom tipa da si neznalica i da laprdaš. Rakao sam samo da si prekritičan prema pojedinim modelima. Jer ovo što ti ovdje propagiraš je turbo profesionalana i skupa oprema. Takoreči "nikatni" primjerci. Unikatni zato što u čitavoj državi možeš na prste obje ruke nabrojat bendove koji koriste takovu opremu. A ti ako to koristiš i ako si profesionalac tj prekonočnja estradna "zvezda", što se onda družiš s nama običnim gažistima tezgarošima.

@ Yu-midi i Vaxter

Dragi prijatelji, odlučio sam napustiti stranice na neko vrijeme, a možda i zauvijek. Oprostite mi, ali sredina je zadnjih mjeseci previše zatrovana. Ovdje se ne može više normalno pisati i rspravljati, nego odmah se ide na omalovažavanja i vrijeđanja tipa, ti si glup, ti neznaš, nasmijavaš raju ... po Cincilatorovom smo ispada svi idioti i magarci što sviramo na Yamahina ozvučenja. I pogotovo nismo muzičari, jer ne čujemo koliko je sound iz njega loš, pa kako onda možemo i uopće svirat. Sigurno falšamo u pjevanju i "fušamo" do jaja u sviranju. :roll:
Pa da ja ubuduće ne nabijam broj postova laprdanjem i pisanjem gluposti, više neću dolazit na site, pa neka pišu romane i preslikavadu materijale s interneta. Ja barem pišem iz srca, sve temeljeno na vlastitom iskustvu i saznanju.
A ako nešto neznam, tada pitam i molim za pomoć.

I na kraju da napomenem. Ja ne hranim svoj ego time što ističem opremu i razglas koji koristim. I nisam igrač tipa "Vidla žaba da konja potkivaju pa i ona digla nogu" tj. da ako netko svira na razglasu tipa XYZ, da tada i ja moram svirati na to.
kreso je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
ozvucenje

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:11


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije