Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Studijski Hardware

Studijski Hardware Zvucne karte, Efekti, Analogne mixete, Digitalne mixete, Digitalni snimaci, Midi interface, Transport interface, Audio interface, Kompjuterske konfiguracije

 
 
Alati tema Display Modes
Star 09.11.2017, 13:01   #1
aaccaa
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.05.2017
Postovi: 20
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
aaccaa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Koja konfiguracija OS za 8GB RAM-a

Pozz drugari, treba mi pomoc i savet u vezi iskoriscenosti RAM memorije u racunaru ! Imam konfiguraciju racunara : Procesor AMD Sempron(tm) X2 190 na 3000Mhz, Maticnu Gygabyte GA-780T-D3L, DDR3 8Gb RAM, OS 32 bit Windovs 7 Ultimate, E-MU 1212m i MOTU Traveler ( koja trenutno nije instalirana jer trazim Texas Instruments PCIe Fire Wire za nju), muzicke kartice! Pitanje, koliko vidim, a i ovde sam procitao, sistem mi koristi samo 3.25 Gb RAM-a, pa me interesuje dali moram da instaliram ( i koji) OS, da bih mogao da koristim svih 8Gb RAM memorije) jel bi se performanse verovatno poboljsale ili mozda moze na neki drugi nacin da se iskoristi svih 8Gb RAM-a !!?? Dalje, dali ce biti problem sa drajverima za E-MU 1212m, ako se instalira drugi/noviji OS ( 64bit 7-ica, 8ca, 10tka), jel mi je drugar, koji je instalirao Win 7 Ultimate rekao da je jedva pronasao drajvere za E-MU 1212m, da bi radila na 32 bit Win 7 Ultimate. Trece, dali bi bio problem instalirati obe zvucne kartice, i E-MU 1212m i MOTU Travele? Dali ce mozda jedna drugoj praviti nekakve probleme i slicno, prilikom koriscenja ili treba istalirati samo jednu, bolju ( MOTU Traveler) i to je to !!?? Hvala puno unapred na odgovorima.

Promijenjeno od aaccaa (09.11.2017 u 13:03 sati)
aaccaa je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije