Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

 
 
Alati tema Display Modes
Star 12.09.2018, 01:07   #11
Alekso
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 09.11.2012
Postovi: 63
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Alekso ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

koi god da uzmes neces pogresiti,jer svi oni daju precizan cist topao zvuk.. ja sam ranije pricao i usao u raspravu sa mnogim kolegama od ovog foruma mnogi su me napali u vezi zvuka presonusa i soundcrafta gde sam ja izneo realan utisak koi mikser daje bolji ton ali sam bio docekan na macu jer je soundcraft bolji svakako.si impact daje veoma cist i precizan zvuk,moje uporedjenje je da je bolji i od midas m32 ali veoma veoma je bitno i pojacalo koje se veze uz mikser jer ono moze da pokvari ako nije dobro zvuk celog miksera.mogu ti reci evo proslo je skoro 5-6 godina kako snimam u studiju i sviram uzivo soundcraft m8, veruj mi uzivo nikad nisam dobio onaj ton koi daje sam mikser.uvek mi pojacalo ili zvucnici pokvare ton,ista prica je i sa predpojacalima za u studiju ali sam tu kupio neve portico 5017 i sad sam zadovoljan,dok za live jos uvek bitku bijem jer kvalitetno pojacalo nema ispod 2000e.srecno sto god da uzmes uzivaces performer je lepsi i na oko bar meni ali je skuplji za 1000e
Alekso je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:03


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije