Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.03.2013, 00:53   #11
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala kolega @acakasper unapred, ali ako citas sa tvog iS Korga, izgleda da su podesavanja malo drugacija, tj. sve ovo ima, ali nije ovako rasporedjeno i to....Jel mozes da ispises ova podesavanja kao sto je kolega @velja87 ispisao ovako ta i ta stranica i to, jer pretpostavljam da je slicno, a ako nije, da ti dam meni iz Korga sa stranicama i sta se sve tu nalazi, pa da mi ispises....Igrao sam se malo sa ovim vrednostima....Malo je bolja, ali kad uporedim, opet fali taj neki smek da lici na onu harmoniku....Nekako je sve isto kao i pre sa malim razlikama, ali nije nista maltene ni namesteno kao sto si napisao....Namestio sam samo prvi ovaj pasus kao, ali nije ovakav raspored i to....Najbolje bi bilo da ti ja ili neko drugi izdiktiramo meni sa X5D-a sve po stranicama, jer slazu se brojevi i to, ali raspored ovih AT,SL i to nije isti....Ja mislim da je tako najbolje....Sutra ujutru bi trebao imati vreme, pa cu ti izdiktirati ceo meni i gde treba vrednosti da se ubace, pa ti onda samo upisi gde budem ostavio slobodno mesto....Nadam se da nije problem....Pozdrav i hvala unapred....Cujemo se
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote
Star 13.03.2013, 09:13   #12
acakasper
Stvarno kod kuće
 
acakasper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2012
Mjesto: Usa
Postovi: 1.146
Downloads: 1259
Uploads: 61
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 137 puta u 134 Postova
Instrumenti: magpotVE
Interesi: magpotVE
acakasper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
acakasper pošalji poruku preko ICQ messengera acakasper pošalji poruku preko AIM messengera acakasper pošalji poruku preko Yahoo! messengera acakasper pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

evo postavicu set sa tim harmonikama,cim administratori odobre skinite,ali cudi me da raspored nije isti jer sam to direktno sa x5d editora prepisivao parametre.
acakasper je offline   Reply With Quote
Star 15.03.2013, 23:57   #13
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pozdrav ljudi....Evo poslao mi lik podesavanja, i nazalost, nema nista od onakve harmonike, jer upravo treba ta famozna "Cassoto" harmonika, tako da bi licilo na onu, morala bi prvo da se napravi priblizna Cassoto harmonika da bi licilo na onako nesto, a fabricku Cassoto harmoniku kao iS serija na X5D-u ne postoji, tako da bi morali malo da se zezamo u COMBI ili mozda PROGRAM modu da od vise boja uspemo da napravimo tu Cassoto harmoniku, a podesavanja za iS evo su:

cassoto 2
eff 1 - hall, jacina 33
eff 2 - sterep delay, jacina 12
panoram 40:60
vdf cutttoff - +04
fx ballance - -01

Pozdrav
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote
Star 22.08.2013, 12:31   #14
bluby
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 26.12.2010
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
bluby befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

velja prijatelju zdravo!!!!
ja ovo trazim vec dugo vreme,samo za T3,jer flopy ne radi,kao i na vecina pretpostavljam...jel znas mozda gde mogu da nadjem?ili da to neko radi ali za t3....trebale bi mi one osnovne boje...
Veliki pozdrav za tebe... MICHO!!!
bluby je offline   Reply With Quote
Star 22.08.2013, 12:36   #15
maricm
Odomaćeni član
 
maricm's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.10.2007
Mjesto: Busovača
Godina: 37
Postovi: 636
Downloads: 1222
Uploads: 21
Rekao HVALA: 33
Zahvalili mu 36 puta u 34 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G6, Dallape SUPERMAESTRO
maricm befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
maricm pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ja imam samo reci da treba da se procita pravilnik
maricm je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:48


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije