Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 03.03.2019, 17:03   #1
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 394
Downloads: 304
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Kako uociti kvar ram-a na korgu Pa800??

Ovako imam problem, uzeo sam pa800 od kolege, on ga je koristio kao workstation, star je mozda 4-5 god, svirao samo svadbe i samo na tvornicke ritmove, znaci nije isao po nekakvim satorima itd. E sad ja gledam nekako je sve to sporo na njemu, pokusavam ucitati set, on ucitava i nikako da ucita, ima u sebi jos stari Os v1.02. Tvornicke sve boje i ritmovi rade ok, ali nikako ne mogu srediti, pa nekako razmisljam da nije otisao RAM .
makl je offline   Reply With Quote
Star 03.03.2019, 22:31   #2
ffb
Kao kod kuće
 
Registrovan/a dana: 13.01.2015
Mjesto: HR-Osijek
Postovi: 805
Downloads: 25
Uploads: 0
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 115 puta u 105 Postova
ffb ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Koliko me sjecanje sluzi zadnji OS za Pa 800 je bio 2.03. Skini ga sa Korgove stranice i probaj.Ako je ram u pitanju imas srecu pa nije skup.
Dodato:
PS— ram 64 mb —30—40€

Promijenjeno od ffb (03.03.2019 u 22:35 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
ffb je offline   Reply With Quote
Star 03.03.2019, 23:15   #3
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 394
Downloads: 304
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pa neznam sta je, ali imam taj problem da ucitavam setove i vrti mi ih nikako da ucita, vrti preko pola sata i nikako ucitat i onda upalim i ugasim klavijaturu pogledam vidim da je nesto ucitao, probam ali nista to ne radi kako spada fale semplovi....ne stima tu nesto....dok sve sto je tvornicki rade bez greske....e sad jos jedna stvar...nakon sto sam to tako pokusao ucitati ugasio klavijaturu u prosecu jer nema kraja, i upalio ponovo i zalede se svi gumbici, i onda promijenim na ekranu na touch neki tvornicki ritam stavim i onda se sve kao vrati u normalu ali ne rade mi ti ritmovi iz seta nit boje...tu i tamo neki ritam radi i neka boja ali kao da ponegdje fali bas ili gitara ili nesto....e sad neznam sta je, dali je kvar ili nesto drugo...
Dodato:
I jos jedna stvar koja se dogada...sve mi ucita osim semplova. kad odem ucitat posebno samo semplove tu i tamo neki hoce ucitat ali vecinu nece i izbacuje mi gresku i pise "this is not a pa file". znaci probao na 5-6 setova koju su za pa800. Sto bi to moglo biti zna li netko??

Promijenjeno od makl (04.03.2019 u 01:07 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
makl je offline   Reply With Quote
Star 04.03.2019, 11:02   #4
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Stavi najnoviji OS.
Formatiraj hdd Korga, ili probaj zamijeniti hdd, cudo jedno koje probleme moze stvarati hdd.
Skini neki set za pa800 pa probaj s drugim setom.
Alen P je offline   Reply With Quote
Star 04.03.2019, 17:42   #5
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 394
Downloads: 304
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da pokusat cu novi OS pa onda vidjet sto ce biti. A budem probao i ovo za Hdd, stvarno neznam sta je, nije mi jasno. Kako neki dio semplova ucita a neki ne. A sve ostalo ucitava normalno iz seta.
makl je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije