Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Sistemi

Sistemi Kompletni sistemi za ozvučenje... Kombinacije...

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 29.01.2012, 22:44   #1
milepsr
Odomaćeni član
 
milepsr's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 37
Postovi: 600
Downloads: 3442
Uploads: 19
Rekao HVALA: 41
Zahvalili mu 73 puta u 69 Postova
Instrumenti: Korg PA3X
Interesi: Mene me zanima, gde ima da se kupi jevtina kavurma i cvarci...
milepsr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Vaxter Pokaži Post
Ako niste čuli rad familije Dragićević nemam šta da mogu da pojasnim i budem precizniji.
Nisam ni ja cuo, niti sam nasao nista na Google-u, mozes li ako ti nije tesko da napises nesto ako ne ovde, barem u drugoj temi.
__________________
Citat:
Originalno postovano od nikadvisekorg Pokaži Post
Ćiru i njegove drnjkalice na kup sa Mićom Nikolićem i ostalim iživljavatorima nad muzičkim instrumentima bi poslao u Kinu kod Japanaca da snimaju muzičke teme i pratnju za super mario i battle tanks.
milepsr je offline  
Star 09.02.2012, 21:56   #2
rrahmanjinov
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 07.02.2012
Postovi: 27
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
rrahmanjinov ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Zaboravih da pomenem sistem na kome svira moja grupa.To je Dynacord Power Max 3 i Dynacord Power Max 5. Ove sisteme smatram veoma prakticnim i kvalitetnim,kako zbog malog gabarita,a posebno po veoma kvalitetnom tonu. Cena polovnih sistema je povoljna s obzirom na kvalitet i prakticnost. Ovde se moze videti kako izgleda sistem:
http://www.dynacord.com/en/products/...powermax3.html
Dodato:
Izvinjavam se jer mi je izbrisana prethodna poruka , a vidi se samo nastavak poruke.Elem, hteo sam da preporucim pomenute Dynacord sisteme.Cena polovnih je mozda i ispod pomenute cifre od 8000 i to za cetiri satelita i cetiri vufera i cuveni dinacordov snagas PM 2600.
Sto se tice aktivnih sistema i ja sam protiv njih iako nisam imao problema dok sam ih koristio.

Promijenjeno od rrahmanjinov (10.02.2012 u 01:51 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
rrahmanjinov je offline  
Star 10.02.2012, 09:56   #3
accordst
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.08.2011
Postovi: 135
Downloads: 240
Uploads: 14
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 7 Postova
accordst befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard verse

Verse u svojim aktivnim kutijama ima pojačalo izolirano u posebnom odjeljku ,kao nekakav rack unutar same kutije tako da ga to izdvaja od ostalih aktivnih kutija,a na youtube imaš demonstraciju DSP procesora ,kad kutije spojiš na laptop ko da si digitalni mikser dobio gratis,radiš si presete itd. (dobiješ driver uz njih)
accordst je offline  
Star 10.02.2012, 22:10   #4
MarjanMilosevic
Odomaćeni član
 
MarjanMilosevic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2011
Mjesto: Skopje
Postovi: 594
Downloads: 3
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 56 puta u 49 Postova
MarjanMilosevic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
MarjanMilosevic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Digitalni mikseri ne rade presete nego DSP uredjaji. Da se ne zbuni covek :-)
MarjanMilosevic je offline  
Star 11.02.2012, 01:48   #5
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

@MarjanMilosevic

Na kakve presete mislite? Konkretno DSP ili? Mikseri rade presete, npr. neki imaju presete za EQ, bass bubanj, acc gitara, vokali i slično...
harepa50 je offline  
Star 11.02.2012, 01:55   #6
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@MarjanMilosevic
Accordst je potpuno tacno napisao to sto je napisao i nikoga nece zbuniti. Preseti za Verse se mogu uraditi i mijenjati softverski i svaki od njih obuhvata 6-band parametric EQ, multiband compressor, feedback destroyer itd... Zar to nije u sustini jedan komforni digitalni mixer na PC bazi kojim se vrlo jednostavno komanduje Verse sistemom ? Znaci, taj digital mixer softver "radi" i manipulise presetima za Verse.
tranzit je offline  
Star 11.02.2012, 04:29   #7
MarjanMilosevic
Odomaćeni član
 
MarjanMilosevic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2011
Mjesto: Skopje
Postovi: 594
Downloads: 3
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 56 puta u 49 Postova
MarjanMilosevic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
MarjanMilosevic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Verse sistem ima ugradjen DSP koji moze da se komanduje i preko kompjutera pomocu sftvera namenjenog za to. I to je DSP, nije mikser. Sta miksuje? Koje kanale?
MarjanMilosevic je offline  
Star 12.02.2012, 16:36   #8
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hahahaha... Marjane, pa ti zaista pretjerujes sa sujetom. Totalno je nevazno moje ime, prezime, mjesto rodjenja i ostale nominalije, vazno je ono sto pisem ovdje ili bilo gdje drugdje i jos vaznije je, da to sve uvijek i bez izuzetka, ima svoju naucnu osnovu i nepobitnu argumentaciju. Stoji ti na raspolaganju kompletni www. da provjeris (naravno samo na najprofesionalnijim zvanicnim portalima) svaku ubogu sitnicu koju sam napisao ovdje, pa ako nadjes samo i jednu koja nije istinita, odmah ti se duboko izvinjavam za sve sto sam ti napisao. Ama, to nece da pije vode samo iz jednog razloga, a to je da ne pisem nikada nista sto bi cak i moglo doci i u najmanju sumnju. Ovo praktikujem radi toga da ni slucajno ne dodje do dezinformacije ljudi a uzgred i radi takvih kao sto si ti. Ti se busas nekakvim imenom, koje ama bas nista ne znaci, niti to sto ti radis u domenu audia ima ikakvu primjetnu vrijednost a i to sto ovdje pises potvrdjuje ovo do u krajnost. Ti si dosao ovdje samo iz jednog razloga, a to je da po svaku cijenu besplatno reklamiras to sto radis. Ne varaj se, ljudi su to odmah primjetili. Ukoliko bih ti napisao svoje ime, budi siguran da bi google pretrazivac popunio bar pet stranica adekvatnim prilozima, no to ime ovdje uopste nije bitno, niti je cilj mog prisustva na forumu da paradiram svojim imenom i titulama. Bitno je da mogu pomoci ljudima na pravi nacin, radi cega uostalom i postoji ovaj forum.

Promijenjeno od tranzit (12.02.2012 u 16:37 sati)
tranzit je offline  
Star 12.02.2012, 17:29   #9
MarjanMilosevic
Odomaćeni član
 
MarjanMilosevic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2011
Mjesto: Skopje
Postovi: 594
Downloads: 3
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 56 puta u 49 Postova
MarjanMilosevic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
MarjanMilosevic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Prijatelju, meni Balkan nije trziste za koje se ja borim i reklama ovde na forumu mi ne treba veruj mi. Ako ste moje clanstvo tako shvatili onda mi je veoma zao jer to nije slucaj.
Ako se moj rad u svetu uporedjuje sa Meyer, Nexo i Lacoustic i ti to smatras nikakvim uspehom onda nisam ja taj koji je u zabludi.
MarjanMilosevic je offline  
Star 12.02.2012, 17:33   #10
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ovdje se trudimo da pisemo istinu, nema potrebe da neistinama pokusavas da napravis nekakav autoritet. Mozemo mi i sami vrlo dobro da vidimo kakav je tvoj rad a i znanje, nije neophodno da se sam busas.
A da se ipak vratimo temi jer u posljednjih nekoliko postova postajes previse lican, ispitujes me za ime, hvalis se svojim nekakvim radom... odveo si temu ne u off topic, nego u aut. Dosta je aman, zaman.
tranzit je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije