Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 24.10.2017, 09:55   #61
megane
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.08.2013
Postovi: 161
Downloads: 165
Uploads: 1
Rekao HVALA: 91
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
megane ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Dobra je ova tema, i dobro je da sam malo na brzinu pročitao i video nedostatke, ne mogu da zamislim kakve ima nedostatke, a možda ga još korisnici ne poznajete dobro. pa ipak, Neču ni u snu da ga kupim, a bio sam zainteresovan.
megane je offline   Reply With Quote
Star 24.10.2017, 10:17   #62
Otpisani-EA7
Vredan član društva
 
Otpisani-EA7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.03.2006
Mjesto: Svajcarska
Godina: 37
Postovi: 278
Downloads: 1796
Uploads: 2
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Roland EA7 / Weltmeister Supita
Otpisani-EA7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Otpisani-EA7 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

za te pare radi i vise nego dobro, sa nedostacima sam navikao, uspesno obavljam svirke i sve sto treba oko editinga itd, iako sam presao sa pa2 kojeg znam u malom prstu sta poseduje oko os podesavanja itd, nedostatke ima naravno ali ko navikne bez toga ne treba obracati paznju na nedostatke, inace meni je sasvim ok kad bih mogao da promenim nick u "NikadViseKorg" menjao bih
salu na stranu, isbrobaj ga ako imas mogucnosti pa se uverio uzivo sta ima sra nema, pozz


zaboravio da napisem, vidim da spominjes g800 i g1000 po temama pa predpostsvljam da to sviras, ima sam g800 moja prva klavijatura, razlika izmedju g800 i ea7 je u galaksijama

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Promijenjeno od casper (24.10.2017 u 11:33 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi skinut citat
Otpisani-EA7 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Otpisani-EA7 za ovaj koristan post:
megane (24.10.2017)
Star 01.02.2018, 12:09   #63
makso68
Odomaćeni član
 
makso68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: Prijedor
Godina: 55
Postovi: 668
Downloads: 878
Uploads: 28
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 106 puta u 97 Postova
Instrumenti: klavijature i gitara
Interesi: Ribolov
makso68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od tihi05 Pokaži Post
Evo kako si sredjujem klavijaturu veceras na svirci mi je najvise nedostajao pretrazivac stylova ! Dok ce toga biti vise jos ce vise nedostajati pretrazivac. Krenu naruđbe a meni razbacane pjesme tj stylovi po folderima.
Ima funkcija Music asistent.Zadnji desni taster zadržite duže i u donjem lijevim uglu desnog dysplaya će se pojaviti ikona Music assistent,u kojoj memorišete sve postavke za određenu pjesmu.Pozdrav!

Poslano sa mog M3s koristeći Tapatalk
makso68 je offline   Reply With Quote
Star 20.02.2018, 13:22   #64
SaleSynth
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.02.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SaleSynth ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od veselinovicvs Pokaži Post
Malo da ozivim temu...
Ima li ikakvih najava za noviji OS?Ili je vec kasno za nadu
Ne znam da li je neko vec predlozio ali kad bi moglo da se u USER TONE save-uje postavka EQ to bi bilo...
I ima li kakvih najava za neki novi aranzer od ROLAD-a ako mozemo da zaboravimo noviji OS?...
Kad se vec pomenu novi aranzer iz Rolanda,koji ce svakako jednom izaci,bilo bi dobro da sugerisete da bude sempler kao i EA7.Da se ne desi slucaj kao sa Fantomom,koju je zamenio Jupiter 80,bez semplera.
SaleSynth je offline   Reply With Quote
Star 01.08.2018, 11:52   #65
novi
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 28.06.2018
Postovi: 9
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
novi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Zašto se mikrofon cuje samo na levom zvucniku?
novi je offline   Reply With Quote
Star 27.09.2018, 23:49   #66
veselinovicvs
Vredan član društva
 
veselinovicvs's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 114
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 202
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Fantom Xa,E-A7,GUERRINI profesional 4
veselinovicvs befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ne mogu a da ne napisem neke stvari vezane za E-a7 a posto je ovo mesto za predloge,sugestije...
Otprilike ne sviram na E-a7 vec jedno 6 meseci a glavni razlog za to je sto njegov korisnik ne moze da save-uje nikakvu promenu bilo na style ili desnoj ruci sve dok ritam radi.
Naravno ima tu jos nedostataka koji su na neki nacin premostivi ali mene licno je ovaj nedostatak naterao da ga prodam.
Za Roland-a nema preterano puno materijala pa sam dosta toga morao sam da pravim,konvertujem,prepravljam...Dosta posla ali ni to nije toliki problem jer nisam neradnik.E sad tu nastaje problem...Kad odem na svirku ja bas u toku svirke stalno nesto podesavam tj.trazim "recept" kako da bas najbolje radi,bubanj itd...
Generalno mislim da je E-a7 TOP klavijatura za taj novac,sta sve moze,dobro radi,puno iskoristivih fabrickih boja,jednom recju"DEBELO" radi...I zato bih zamolio sve ljude koji imaju veze sa ROLAND-om da uticu na to da posto je vec kasno za neki novi OS na E-a7 koji bi dopustio ovaj nedostatak na nekom sledecem modelu se ovaj problem resi.
__________________
Ako jednu stvar radis 100% bolje nego drugi...Dobar si...A kada radis 100 stvari za 1% bolje nego drugi...Onda si profesionalac...
veselinovicvs je offline   Reply With Quote
Star 02.04.2019, 20:50   #67
Va-7
Vredan član društva
 
Va-7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.07.2004
Mjesto: Čakovec, Međimurje
Godina: 42
Postovi: 227
Downloads: 178
Uploads: 15
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
Instrumenti: Roland G 70, E-A7, Triton LE
Va-7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

I ja sam također bivši vlasnik E-A7, brže bolje sam ga prodao i otišao kupiti još jedan Dobar G70 u rezervu dok ih još ima, sa jednim sam sredio kuću, sa drugim ću i vikendicu

Jednostavno ništa na E-A7 mi nije sjelo, loša izrada, tipke, nepraktičan, premali displeji, tonski ako nije napucan semplovima i sempliranim drum setovima ne zvuči ništa posebno kad je zabavna glazba u pitanju, ubilo me i ovo s spremanjem dok klavijatura stoji, jednostavno za moj način korištenja totalno nepraktičan
Va-7 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:19


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije