Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 22.07.2008, 16:30   #21
Tomy
Odomaćeni član
 
Tomy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.06.2005
Mjesto: Cakovec
Postovi: 506
Downloads: 231
Uploads: 2
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 76 puta u 73 Postova
Instrumenti: Yamaha GENOS2, Motif XS6, Korg PA800, ROYAL STANDARD Silvana II, Boss VE-500...
Interesi: Klavijature, Software, Web, PC...
Tomy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Tomy pošalji poruku preko ICQ messengera Tomy pošalji poruku preko MSN messengera Tomy pošalji poruku preko Yahoo! messengera Tomy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Bravo!!!! Ja sam se sav najezio i nesto me u srcu steglo kad sam to pogledao prvi put!!!
Zato vas molim da svi malo razmislite i pripazite kako vozite.

Inace, imao sam par nezgodnih situacija na cesti, ali zbog male brzine i moje prisebnosti uvijek sam dobro prosao samo sa malom materijalnom stetom i hvala bogu, u tom trenutku nije bilo nikog u prometu.

Promijenjeno od Tomy (22.07.2008 u 16:34 sati)
Tomy je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2008, 23:11   #22
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

dobro bre ljudi...opusteno...
medino je offline   Reply With Quote
Star 23.07.2008, 10:22   #23
BaKz
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.04.2008
Postovi: 15
Downloads: 161
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
BaKz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

e drug, mogao si otici do majstora da ti sredi taj brzinometar pa onda slikaj
BaKz je offline   Reply With Quote
Star 23.07.2008, 16:22   #24
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

kolega BAKS ,nisam ukapirao sta si hteo reci,ali da ti objasnim par stvari...
prvo,ne znam sto ne bi verovao ovim slikama,gde je sumnja,ne razumem? jer mislis da auto ne moze toliko da ide,ili da ja ne smem toliko da vozim,ili da to nije moja slika,sta?
drugo,jer mislis da sam hteo sa ovom slikom da se pravim vazan i ocaram ovde "gomilu momaka"? jos nisam sa te strane brate,vise volim zene,znas...
trece,bilo je jos takvih kao ti koji nisu verovali pa sam uradio i video klip gde se jasno vidi sve,i ko vozi i koliko vozi...
e a sad ako se pitas sto taj klip nisam postavio,objasnicu ti i to...imam dial-up konekciju i to sve jako sporo radi ali ako ti bas insistiras da to vidis uploadovacu i taj klip,cisto da se razuveris...
a ako i dalje mislis da je montaza ili ne znam ni ja sta,mogu buraz i da te provozam pa da ga overimo do kraja jos jednom,mislim,ako smes,posto vidim da ti to deluje neverovatno...
medino je offline   Reply With Quote
Star 23.07.2008, 17:19   #25
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

care nemoj da se lozis covek se verovatno nasalio............ no nema ni veze
moje misljenje o svemu ovome je nebitno verovatno za tebe ali ja licno ludovao sam kao klinac i to MNOOOGO do skoro sam vozio mecku od 5600 ccm i 300 KW koja je cepala 260 ko iz picke a ko zna koliko bi isla da nema elektronsku blokadu i opel mantu od 600 KS ali svaki put kada sam i pomislio da se zajebavam sa autom samo mi je prolazilo kroz glavu da cu jos puno trebati mojoj deci i da sve to kur..nje nije uopste bitno. Nego ti druze posto si vec u komsiluku bolje da se nadjemo i spicimo jedno 3 kartona piva pa polako pesaka kuci ili taxijem pa da to mozemo prepricavati jos godinama nego da vozimo po 250 pa da posle samo drugi pricaju..........
pozzzzzzzzz

NE BRZE OD ZIVOTA !!!
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!

Promijenjeno od kreso (24.07.2008 u 10:31 sati)
tesla je offline   Reply With Quote
Star 23.07.2008, 17:47   #26
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

vala da znas tesla,sta ima da se pravdam,slike sam stavio totalno bez veze....nego,tesla,jer ti to redovno vezbas pa si u kondiciji ili...(mislim na pivo)? pa ja kad bih popio 10 piva ne bi znao gde je levo,a kamo li 3 kartona? ha,ha,ha sad mi pade nesto napamet,sto kaze moj ortak,da popijem po koju pa polako kuci i to sa ford TABANUS ili opel KORAKO..
medino je offline   Reply With Quote
Star 23.07.2008, 21:58   #27
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

pa sta je to care 30ak malih piva za odraslog coveka ma samo opusteno ne moramo 3 kartona moze i dva hahahaha
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline   Reply With Quote
Star 24.07.2008, 22:52   #28
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ha,ha,ha...kralju...
medino je offline   Reply With Quote
Star 07.10.2008, 12:51   #29
Dr.Abdul Ihmet
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.10.2008
Mjesto: Pancevo
Postovi: 19
Downloads: 100
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Pa 80
Dr.Abdul Ihmet befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Dr.Abdul Ihmet pošalji poruku preko MSN messengera Dr.Abdul Ihmet pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ufff....nisam onaj klip odavno gledao ...ali najezih se sad ..... imam drugara koji je bio toliko samouveren u sebe u voznju da je bilo strasno..pogotovu kad popije ....onda "najbolje vozi" ....dok se nije vracao iz nekog sela...i zagorcao sebi zivot 3 god i njegovima sa povredama........ ali se opametio srecom .....sad vozi 60 i veze pojas od straha cim sedne u kola...cccccc

Cenim sebe sto se tice voznje auta ..moram priznati...tu najvise cenim sebe.......
samo cu vam reci da sviram svugde ... pa kad sam ostavio auto posle svirke i uzeo taksi da me vozi 50 km zbog toga sto sam mnogo popio i bio svestan toga u tom trenutku to meni sve govori .....ma jebem ti pare....i drkanje posle da se vratis po auto ...mnogo se lepse osecam kad ustanem a znam da se nisam izglupirao...ili sta vec ..... ljudi neshvataju sta kola i voznja moze da uradi coveku......ako nije bukvalno ali bukvalno 100% svestan situacije......

Onaj koji vozi ......200 ili sl. skace mu adrenalin i sve ja to razumem ,mladost i to {pa majku mu ja imam 26god,jer ja nisam mlad???} ..ali dali je taj najebo nekad u zivotu ....pa nije!!! da jeste nebi vozio .....nego mozemo reci da je samo imao srece......!! Prosto nezrelo rizikovati svoj zivot ili nedaj boze zivot nekog deteta zarad nekog adrenalina...... da ubijem dete na putu zbog toga sto sam bio pun adrenalina ODMAH BI SE UBIO....I TO JE TO! nebi mogao stim da zivim!
Dr.Abdul Ihmet je offline   Reply With Quote
Star 07.10.2008, 17:54   #30
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ma opusteno,ja ne pijem...
__________________
medino bend
medino je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
ali, hvalim, mislim, necu, pogledajte


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:51


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije