Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Ostali Instrumenti > Bubnjevi

Bubnjevi Bubnjari, oglasite se... ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 14.11.2012, 00:24   #1
gnovako8
Odomaćeni član
 
gnovako8's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.06.2008
Mjesto: HR
Postovi: 518
Downloads: 1664
Uploads: 11
Rekao HVALA: 20
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x, Ketron Event,Yamaha Genos2
gnovako8 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Roland tom pd85 greska

Pozdrav svima ovako koristim modul yamaha DTXtreme 2s svi elementi su mi od Rolanda pd85 dual i sanar je pd105, i desava mi se to pocelo je prije nekih mjesec dana jedan ped tom pd85 poceo sam da svira u svirci pocne kao da neko lupa po njemu,cak i kad je pauza kad ga niko nedira,probao sam novi kabal,probao u drugi ulaz opet isto,jedno vrijeme nekad radi ok i onda kad lupim prelaz na njemu jace radi kao neki drugi zvuk bongos se cuje,nije onaj koji bi trebao bit,znaci i to se desava na tom prelazu pd85.kolko se kuzim znaci nije do masine ni do kabla,sto bi moglo biti u pedu,rastavio sam ga sve zice su ok zalemljenje na triger,
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od gnovako8 Pokaži Post
Pozdrav svima ovako koristim modul yamaha DTXtreme 2s svi elementi su mi od Rolanda pd85 dual i sanar je pd105, i desava mi se to pocelo je prije nekih mjesec dana jedan ped tom pd85 poceo sam da svira u svirci pocne kao da neko lupa po njemu,cak i kad je pauza kad ga niko nedira,probao sam novi kabal,probao u drugi ulaz opet isto,jedno vrijeme nekad radi ok i onda kad lupim prelaz na njemu jace radi kao neki drugi zvuk bongos se cuje,nije onaj koji bi trebao bit,znaci i to se desava na tom prelazu pd85.kolko se kuzim znaci nije do masine ni do kabla,sto bi moglo biti u pedu,rastavio sam ga sve zice su ok zalemljenje na triger,
Zar niko nije imao slican slucaj ,ako nista drugo probat cu zamjenit triger glavni za sner.
__________________
Korg Pa5x & Yamaha Genos2 ,Ketron Event

Promijenjeno od gnovako8 (15.11.2012 u 16:53 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
gnovako8 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:30


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije