Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 18.01.2008, 12:32   #1
ALIJAKA
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.11.2006
Postovi: 25
Downloads: 329
Uploads: 3
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
ALIJAKA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard pomoc ritmovi psr styles

pozdrav drage kolege
Evo da odmah pedjem na stvar, imam yamahu psr s-900 ineresuju me nasi balkanski ritmovi.i isprobao sam "brdo" ritmova nesto sto sam skinuo sa neta a nesto sam i kupio, ali nije to to ,
dali neko moze da postavi na download ako ima naravno samo 2 ritma sa prelazima i varijacijama me interesuju ,jedan dobar orijent i jedan dobar estam ali sa orijentom u prelazu zanacim kad pritisnem dugme za prelaz na aranzeru da ono prebaci na orijent sa estama i obrnurto
hvala vam unapred
ALIJAKA je offline   Reply With Quote
Star 18.01.2008, 20:30   #2
kuki
Kao kod kuće
 
kuki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.11.2005
Mjesto: Zrenjanin
Godina: 36
Postovi: 835
Downloads: 1668
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 18 puta u 17 Postova
Instrumenti: Yamaha 9000pro, Korg TR76
Interesi: Ribe na dve noge
kuki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
kuki pošalji poruku preko MSN messengera kuki pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Pozdrav,Aljaka!
Evo ovako one ritmove sto si skinuo,dobio,kupio oni su univerzalni za sve Yamaha psr aranzere.Naravno da onda ne mogu zvucati i na starijem PSR-u i na novijem dobro.
Zato ti mozes na klavijaturi sve lepo da sredis imas Mixing Console imas Style Creator,e tu mozes da menjas boje,efekte,glasnocu i ostalo.A takodje na samoj klavijaturi mozes da uradis da ti na jednoj varijaciji bude Estam,na drugoj Rumba,na trecoj Oriental,i td...
A takodje to mozes da sredjujes i na STW koji je popularan kod aranzera.Tu mozes ako imas neki ritam sa npr. Rolanda;Estam-Orient i mnogo ti se svidje samo ga konverujes za Yamahu.Medjutim on nece odmah zvucati lepo to je samo prvi korak,posle ides na sredjivanje efekata uglavnom kad konvertujes bude puno Hall-a tako da moras smanjiti,zatim i sredjujes boje u ritmu.Na tvojoj yamahi imas i cuveni MegaVoice koji se iskjucivo koristi bas za ritam.

Toliko za sada.
__________________
Obozavam muziku,klavijature i zenske!!!
kuki je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
pomoc, psr, ritmovi, styles

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 03:22


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije