Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.02.2017, 22:40   #1
AleNoO
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.05.2016
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
AleNoO ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard KORG Triton LE savjeti

Trazio sam po forumu slicno nesto da ne pisem vise puta isto al nema nigdje bas tako receno (valjda svi znaju to ). Ugl. kupio sam spomenutu klavijaturu i sad je malo izucavam i zanima me par stvari:
-je li svaki put kad se ugasi/upali klavijatura treba se ici ono MEDIA i LOAD set ?
-imam kuci bruku nekih card readera al ni jedan mi ne odgovara za ovu karticu, kako taj reader treba da izgleda da mogu kopcati sa laptopom
-ima li sansa da se nekako na klavijaturi redaju ove farbe, posto su mi razbacane a nisam upratio da mogu negdje spasiti na neke puljke 5,6 boja pa jednim klikom do njih..nego vrtit onaj tocak izmedu bankova

Hvala unaprijed na odgovorima
AleNoO je offline   Reply With Quote
Star 15.02.2017, 09:30   #2
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

mozes naravno redjati i u klavijaturi,ali nadji odgovarajuci citac kartica,ima ih pogledaj po oglasima nekim poznatim itd i onda redjaj na kompjuteru preko progama LeLibby,on sluzi samo za raspored boja,ako ubacujes nove semplove u set procitaj uputstvo za to,moras imati od tog sempla KMP,folder sa KSF-ovima itd itd
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!
mimiki je offline   Reply With Quote
Star 09.03.2018, 09:54   #3
ZLI_011
Početnik forumacije!
 
ZLI_011's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.03.2018
Mjesto: Novi Beograd
Postovi: 9
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg LE 76
ZLI_011 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od AleNoO Pokaži Post
Trazio sam po forumu slicno nesto da ne pisem vise puta isto al nema nigdje bas tako receno (valjda svi znaju to ). Ugl. kupio sam spomenutu klavijaturu i sad je malo izucavam i zanima me par stvari:
-je li svaki put kad se ugasi/upali klavijatura treba se ici ono MEDIA i LOAD set ?
-imam kuci bruku nekih card readera al ni jedan mi ne odgovara za ovu karticu, kako taj reader treba da izgleda da mogu kopcati sa laptopom
-ima li sansa da se nekako na klavijaturi redaju ove farbe, posto su mi razbacane a nisam upratio da mogu negdje spasiti na neke puljke 5,6 boja pa jednim klikom do njih..nego vrtit onaj tocak izmedu bankova

Hvala unaprijed na odgovorima
Svaki put kada upalis klavijaturu treba LOAD.
Ima raznih izgleda citaca SMART MEDIA, to su stari citaci i mogu da se nadju na kupujem prodajem za do 1000 dinara.

Za redjanje ritmova ti treba program PCG TOOLS - besplatan je
ZLI_011 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:28


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije