Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 16.03.2013, 16:24   #11
NikolayTheM
Odomaćeni član
 
NikolayTheM's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.03.2012
Mjesto: Jugoslavija!
Postovi: 563
Downloads: 522
Uploads: 9
Rekao HVALA: 71
Zahvalili mu 33 puta u 30 Postova
Instrumenti: VSTi, Korg Triton Le
Interesi: Muzika, Voznja
NikolayTheM ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hvala svima, uspeo sam
NikolayTheM je offline   Reply With Quote
Star 16.03.2013, 21:50   #12
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Dali se moze nekako promeniti da pri promeni solo preseta odsvira ceo takt prvog ritma pa da tek onda predje na drugi bez stajanja i iskljucivanja basa i drugih traka?
Dodato:
jer trenutno presece prvi ritam i odmah pocne drugi, ili zaustavi prvi ritam pri pustanju akorda i tek po pritisku drugog akorda pocinje drugi ritam.

Promijenjeno od pekilik (16.03.2013 u 22:05 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
pekilik je offline   Reply With Quote
Star 17.03.2013, 01:21   #13
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Narodu nikad ugoditi. Neki bi sve dali da pri pozivanju slijedeceg ritma on odmah startuje ne cekajuci kraj takta predhodnog ritma (sto i jeste najbolja opcija jer si sam apsolutni gospodar kompletne situacije u svakom momentu), a ti bi bas obrnuto. Imas funkciju "Start Style after PART Change" u Setupu > Accomp(D) pomocu koje ce prelaz na slijedeci Style, iako je vec odabran, nastupiti tek kad pritisnes neki od Style partova (Main, FillIn...).
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 17.03.2013, 15:51   #14
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

nebih da trazim dlaku u jajetu ali to mi je bila navika trinestogodisnjeg sviranja aranzera, uzgred ta opcija kod mene nema "Start Style after PART Change" u Setupu > Accomp(D)
koristim najnoviju verziju 15.0.1.224 ili se mozada nekako drugacije zove, jos jedanput izvinite sto smaram sa tim.
pekilik je offline   Reply With Quote
Star 17.03.2013, 16:21   #15
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Aman kako nema ta funkcija u 15.0.1.224 ????
Grafički Fajlovi
File Type: jpg Style.JPG (79,8 KB, 47x skinuto)
Highslide JS
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 17.03.2013, 16:34   #16
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

mozda necete verovati ali kod mene te opcije idu samo do 14a, 15 16 17 nepostoje na mom live styleru ili nisu ukljucene.
pekilik je offline   Reply With Quote
Star 18.03.2013, 05:33   #17
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Zasto da ne verujemo. Sve zavisi koju si imao verziju instaliranu prije . U zadnjih nekoliko meseci je izaslo toliko updatea da jih je tesko pratiti sve a Norbert salje update kad se mu javis sa svojim brojem od Stylera na mail.Ti si verovatno imao prije verziju 12 i sa njegove update stranice si skinuo samo zadnji fajl koji je tamo i zato ti i fali to.Inace se uskoro ocekuje izlazak i verzije 16 a do tad je jedino da se priceka.
fico je offline   Reply With Quote
Star 18.03.2013, 12:57   #18
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ja nisam kupio verziju sa stikom vec verziju koja se skida sa interneta pa zatim prodavac salje aktivator, ta verzija kosta 30 eura pa mozda zato nema.
inace kupio sam pre 3 dana
pekilik je offline   Reply With Quote
Star 18.03.2013, 14:50   #19
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

To je normalna verzija Live Stylera koja je i bez Style Convertera. Moram da kontaktiram Stellberga da vidim zasto u njoj nema tih funkcija, garant je stara drtina zaboravila da ih implementira jer te funkcije moraju biti i u normalnoj verziji. Na Sticku se dobija iskljucivo Live Styler Plus verzija kod koje, u najnoviijem updateu (15.0.1.224), radi sve i to ultrastabilno, konacno je Norbert napravio aranzer bez konkurencije. Zaista mu nema ravna (ni blizu) ni medju hardver, ni medju softver aranzerima. Medjutim, probaj i sam, mozda je greska kod instalacije. Trebalo bi da si dobio instalacioni file Live Stylera a kasnije Update koji se sastoji iz desetak fileova koje jednostavno treba kopirati u instalacioni folder Live Stylera, mada uopste nije iskljuceno da je Stellberg zabrljao sa tom verzijom bez Sticka, to je za njega sasvim normalno i za ocekivati. Ostario pa pobenavio. Kako god, preporucio bih ti da obavezno uzmes Upgrade na Stick verziju, sigurno se isplati.

Promijenjeno od tranzit (18.03.2013 u 14:57 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 18.03.2013, 16:38   #20
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Probao sam sad da ubacim onih 10-tak fajlova koje sam skinuo sa njihovog sajta medjutim i dalje nema tih opcija, prethodnih dana sam nekoliko puta reinstalirao program, jutros sam poslao proizvodjacu mail sa slikom koju ste gore postavili i pitanjem zasto toga nema kod mene i jos nisam dobio odgovor verovatno ce biti razmotreno, a na stik verziju bi voleo da predjem ako jos proizvodjac da bar mali popust za upgard bilo bi lepo.

Ako bi ste mogli da napisete ukratko sta to jos sadrzi plus verzija u odnosu na ovu standardnu bio bih zahvalan.
pekilik je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:37


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije