Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 05.04.2014, 05:05   #31
zaki1
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2011
Postovi: 142
Downloads: 97
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 14 puta u 12 Postova
zaki1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma je li moguce, ova tema i prvo pitanje je postavljeno jos 2007-me godine , i jos se o tome komentarise, ali eto neka bude , dali je bolji ovaj ili onaj set, sve zavisi sta ti odgovara, i koju muziku preferiras, a sto se tice Global File, slobodno svaki set daunloduj komletno i sa njim, on se nece nikada ni ucitati dok pre toga ne podesis "GLOBAL PROTECTION " na "OFF".
zaki1 je offline   Reply With Quote
Star 14.11.2015, 00:55   #32
T4rk4nn
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 14.11.2015
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
T4rk4nn ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

pozz druze ja isto imam problem imam korg pa 50 flopy ulaz i imam sredjene boje i ritmove sad ne mogu da ubacim midi s flopi na korg mozel ukratko objasnjenje jer ne znam pocetnik sam...ljep pozdrav
T4rk4nn je offline   Reply With Quote
Star 14.11.2015, 13:05   #33
zaki1
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2011
Postovi: 142
Downloads: 97
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 14 puta u 12 Postova
zaki1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ides u Song Play, odaberi S1 ili S2 nije bitno pojave ti se tvoji fajlovi odaberi koji zelis , zatim uradis SELECT{F2) i pritisni Play na Sequenceru koji si odabrao, Isto tako pripremis i drugi sequencer , ako zelis da imas spreman i drugi fajl ili pesmu kad prvi sequencer zavrsi. Pritisnes Play na drugom Sequenceru kada je prvi zavrsio i vec startuje druga pesma i tako dalje mozes stalno jednan fajl pripremiti dok ovaj drugi radi.Pazi da je Balance, izmedju sequencera na sredini.Nadam se da je to ono sto si pitao.Poz.
zaki1 je offline   Reply With Quote
Star 09.04.2019, 12:37   #34
petrovicstipe
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.08.2015
Postovi: 9
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
petrovicstipe ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Poštovanje svima;evo i ja bi se nerado ušteko u komentar ,pošto sam greškom (Bear usluge) nepovratno izbriso neke bitne ritmove i boje sa svoje mašine pa 50,a kako mi Download sekcija ne dozvoljava da skinem setove ,a niti znam proceduru ulaska u Dowload centar (molim objašnjenje procedure ulaska u dowload centar) pa bi sve vas koji pročitate ovaj članak zamolio da mi proslijedite svoje neke setove sa ritmovima za stare narodnjake nije bitno može namjenske sa introm,može mješane zabavne tamburice dalmatinske itd. zahvalan !
petrovicstipe je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
kako, ritam, ubaciti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije