Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software > AILU - Sve shto vas zanima

AILU - Sve shto vas zanima Bilo kakva pitanja, informacije i vezani za program

 
 
Alati tema Display Modes
Star 26.07.2007, 18:09   #1
skoricnik
Moderator
 
skoricnik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2006
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 1.461
Downloads: 4052
Uploads: 22
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 177 puta u 167 Postova
Instrumenti: Ketron AUDYA5, Roland Fantom-S
skoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblick
skoricnik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard sve pohvale

sve pohvale za Ailu


Jos kad bi Vaxter mogao da napravi program za realtime pevanje terci, ne editor pa da kad snimish glas posebno dodash tercu, nego da dok pevash on peva sa tobom

Ailu Respekt, a ako ovo uspete bice josh veci respekt
skoricnik je offline  
Star 26.07.2007, 22:07   #2
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.815
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Mnogo hvala!
Imam ideju kako odraditi takav program, ali poshto ovih dana radim na jednom malo komplikovanijem sistemu nemam vremena da odradim ovo.

Mada, meni to ne treba, poshto sam poprilicho zadovoljan harmonizerom koji imam na klavijaturi, a pitanje je koliko mi se isplati da pravim neshto za shta bi mi stvarno trebalo vremena.

Ailu je kuplio par ljudi, kada sam ga tek izbacio.
Jako brzo je neko pronashao koju sam zashtitu koristio, nisam se bash pretrgao da ga zashtitim, i izbacio u promet crack za program.

Osim toga, i da se potrudim da ga zashtitim kako treba, pitanje je koliko bi ljudi program uzelo i da li se meni isprati da provedem sate radeci na programu...

Msm, jako mali broj ljudi koristi kompjuter na svirkama, shto sam se sa Ailu uverio.

Hteo sam, u jednom trenutku, da uradim Ailu za PocketPC, tako da ne bi morala da se vuche neka veca mashina za svirku, ali sam odustao, kada sam video kako i sa ovim ide...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
 

Favoriti

Oznake
pohvale, sve

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:40


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije