Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa1X

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Bypass (STYLE) by Marco7 Pa1xPro (3,7 KB) Download
Autor: Marko Gredic (Uploaded by Marco7)
Date Added: 07.10.2008
Downloads: 540
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Evo posto sam dobio jedno 100 poruka u vezi ovog ritma konacno sam doneo klavijaturu kuci i izbacio sam vam ritam,znaci ubacite i svirate jer sam vam i izmiksao sa fabrickim bojama posto ja koristim semplove pa ne bi zvucalo bas kako sam ga napravio!Ima intro 1 i 2 i za ulaz i 4 variacije a solo nisam snimio posto ja to sviram pa mi je bilo muka da usnimavam sad i Intro 3 a mislim da je i ovo sasvim dovoljno!Ritam je za Pa1xPro Pozdrav
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
vagner
08.10.2008 at 01:07
Hvala Marco7.
Vex
08.10.2008 at 01:34
Hvala!!!!
Marco7
08.10.2008 at 16:30
Nema na cemu,tu smo da se pomazemo i menjamo misljenja
enndzy
09.10.2008 at 17:46
Marko kralju!!!!!!!

milnik
10.11.2008 at 20:24
Ziv bio sto godina, za sve.
Belja_SO
29.11.2008 at 07:12
e marko kralj si ... hvala puno
alen a
21.12.2008 at 03:46
hvala marko
merhad
08.06.2009 at 11:08
E ZDRAVO ZASTO KOD MENE KAD PREBACIM NA USB I UBACIM U KORGPA800 NEMA OVOG STYLA IMA SAMO FOLDER I OTVORIM TO NEMA NISTA PRAZNO POMAGAJTE.HVALA


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 10:27


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije