Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Yamaha Tyros 3 Balkan Pack 1 (30,0 KB) Download
Autor: cromuz nostalgija band (Uploaded by cromuz)
Date Added: 13.05.2012
Downloads: 374
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
5 Vrhunskih Ritmova za Yamaha Tyros 3
7/8,Beguine,9/8,Rumba modern,Sa Sa
-Nije za usporediti sa ovim sta se inace djeli po forumu,
ovo su pravi profi stylovi - ako ko ima Tyros 3 uzivajte :-)
(pasu i u T4)
Images
yamaha_tyros_4_special_edition_10th_anniversary__1 by cromuz on 13.05.2012
You do not have permission to download files


Comments
casper
14.05.2012 at 16:38
Već sam pomislio da je to "duplikat" onoga što sam ja postavio još prije nekog vremena ali sam se prevario. Ovo je nešto drugo i ritmovi su dobri i vrlo iskoristivi. Ako imaš još materijala, samo daj.
@MikiB - pogledaj u ovom packu koji spominjem, ima dvojki i još štošta, možda nešto nađeš što ti odgovara.
MikiB
14.05.2012 at 12:48
Svaka Cast!!!Za ovo nemam reci...Ako imas neku dvojkicu u ovom stilu,bilo bi super ako bi podelio sa nama.hvala
cromuz
14.05.2012 at 16:54
hvala vam momci... postaviti cu opet kada bude gotov balkan pack 2 za tyros 3 u njemu budu i dvojke itd.. :-) pozz
EmirTotic
14.05.2012 at 20:27
Preko kog programcica mogu da konvertujem ove ritmove za Tyros 2?
bonaparteau
15.05.2012 at 09:15
Emire, programcic se zove 'Style Format 2 Converter' i dzabe je...
Poz
VUNIMRAV
15.05.2012 at 11:07
Bravokolega,cromuz,vise vredi ovakvih nekoliko ritmova nego stotine onih s brda i s dola!!!
Jedna molbatsa ima na CHD2 u originalu(koji instrument),kod mene na psr3000 ocitava neke udaraljke,ako je sempl u pitanju sta mi je "najblize"
Hvala
gogi-japanac
15.05.2012 at 11:58
Svaka cast i Hvala ! ! !
zeljko
15.05.2012 at 16:17
I ja sam ovo skinuo konvertirao za ketron i imam osjecaj da ne zvuci kao sto trebaKao sto to zvuci na Yamahi mozda,pa me bas zanima kad bih mogao neko da postavi demo u mp3 formatu,pa da cujemo kako zvuce instrumenti u ritmu bez sviranjaMozda bih tako mogao uskladit ritam i ja za ketron,a i ostali za svoje klavijature...Pozz
casper
15.05.2012 at 19:04
S obzirom da se u ovim ritmovima koriste MV zvukovi koji su specifične strukture, teško će se prilagoditi da druge klavijature zvuče kao na Tyros3/4.
Radi se o Mega Voice zvukovima koji na gornjoj oktavi imaju ugrađene efekte poput udarca u tijelo gitare, zvuka trzalice, raznih slajdova itd.
zeljko
15.05.2012 at 21:09
Jest to je najgore kad nije sve poredano na svakim klavijaturama istoCak mislim da i bubnjevi nisu na ketronu kao na yamahi..Kad sam izkonvertovao npr.ovaj 7/8 ritam prebacilo je i na standard drum nogu a na drum 2 neke zvoncice i dobos..e sad da li je tako i na yamahi mislim da nijeonda jedna gitara pici nesto svira bez veze itd..Samo moram da kazem i ketron ima te efekte koje spominje kolega Casper isto na gitarama nekim npr.kad povuce preko zice prstima,pa udari u drvo itd,samo sve zavisi kako je napravljen ritam i kako je poredano po oktavama i kojim tonovima,a valjda nije isto kao kod drugih klavijaturai to je taj problem...Pozz
casper
15.05.2012 at 21:57
Nije isto. Poštuje se jedino GM stanadard, a stylovi su napravljeni tako da izvuku maximum iz klavijature. Ovi ritmovi neće raditi niti pola dobro na Tyrosu2, a kamoli na nekom drugom proizvođaču. Isto je i u suprotnom slučaju pa ritam s Audye ne može dobro raditi na Tyrosu.
vita_kg
05.06.2012 at 21:51
Ritmovi su fenomenalni, odusevilo me je to koliko je dobro MV iskoriscen, ali ja imam problem jer ne znam da ih sredim kako treba. Tacnije, imam problema sa akordima, verovatno se nesto zajebalo kad sam konvertovao za psr3000. U Rumbi mi npr 2. i 3. varijacija ne sviraju svi instrumenti akorde koje hvatam, i bas kad uhvatim Am svira po Aduru a kad uhvatim Dm svira kako treba. Isto tako, sto se MV tice, Na prelazima kad uhvatim Dmol sve radi kako treba, A na Am i ponekim drugim akordima nesto zeza, kao da treba da se nekako zakljuca taj ton, jer koliko sam ja shvatio, kad promenim akord, on menja i ton naravno i onda nije onaj MV koji bi trebalo da svira. Izvinjavam se sto komplikujem ovoliko, ali ne razumem se bas toliko u pravljenje ovako komplikovanih ritmova pa mi ovo stvara probleme. Bilo bi lepo kad bi neki kolega koji je uspeo da konvertuje ritmove da rade kako treba podeli to. Hvala!
DetroitSB
09.07.2017 at 08:42
heal puno kolege
DetroitSB
09.07.2017 at 08:43
hvala"""
marko6
25.04.2019 at 22:23
dobar dan prvi put sam na ovom portalu kako mogu skidat fajlove ili ubacit svoje


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 18:56


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije