Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Korg > Triton Classic / Tr / Le

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Vlako Le (Unknown Size) Download
Autor: matenica (Uploaded by matenica)
Date Added: 25.10.2009
Downloads: 277
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Images
Vlako Le by matenica on 04.11.2009
You do not have permission to download files


Comments
opusdei
26.10.2009 at 09:19
Vlade. Kuga si na skype pise mi. Da ti prata nekoj set i da si iskombiniras sos tvoe ako vece imas nekoi raboti so ne mozes bez nih, da ne se brukas.
Pozdrav.
matenica
25.10.2009 at 02:44
Dajte komentar za ovaj set.
mackovac
25.10.2009 at 13:22
Druze da ti kazem da ti set ne vrijedi nista,a ja neznam kako vas ne mrzi gubit vreme za tako nesto da stavljate. Nemoj da se ljutis ali tako ti je to. De mi nepisi na private kako se to stavlja da vas ja pocastim sa jdnim solidnim setom.Pozdrav
matenica
25.10.2009 at 20:47
E ovako ovaj set ima sredjene terce u combi i to durske i mol durske skale. Sve terce su uradjene tako da zvuce dobro sa bilo kojeg tona.
matenica
26.10.2009 at 21:50
Vlade ne se brukam seto e dobar samo treba da malku porabotis na nego, tercite sa sredeni do kraj, tesko e da se pogodat da zvucat od sekoj ton. Seto go stavih oti ima sredeni terci, a jas go korista bas nego i lesno se menat boite oti tercite se vo combi a ne vo programs. Ne se lutam na komentarot od mackovac, toa e licno mislenje.


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 22:50


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije