Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Korg > PCG i KMP

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): SOLOdistorzija (1,3 KB) Download
Autor: ELKO (Uploaded by ELKO)
Date Added: 08.06.2012
Downloads: 123
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Distorzija sound+performans.Veoma moćno zvuči, nastimana dinamika, sa flažoletima preko 105 velocity i denfovanjem na tišim tonovima.Veoma bitno je nastimati u globalu velocity na soft1 da bi reagovala realno.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Milan$
11.06.2012 at 15:32
druze hvala,ali reci mi,ako stavimo u globalu soft,zar nece se to odraziti na sve boje??? pozz
ELKO
11.06.2012 at 22:48
Bitno je da ne bude fix, znači da tipka ima dinamiku. Ako je fix onda ti ova gitara ne pije vode.Podesena je na velocity soft 1, tad ima denf, lead distorz i flažolete na jače udarce.Sobzirom da na svojoj klavijaturi sve boje podesim u programu a ne u globalu meni ne pije vode da li je soft ili medium osjetljivost.Postoji i mala caka ako postavis drukčiju vrijednost u globalu, onda bi morao malo prepakovati trake.Pokušaj, mozda ce pasati na tvoj sistem, ovo je prema mojim udarcima, a ja sviram malo mekše.Poz


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 21:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije