Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Razno

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): loop tupan + semplovi (595,3 KB) Download
Autor: ranke (Uploaded by Marko_kraljevic)
Date Added: 21.03.2009
Downloads: 339
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
loop tupan,i semplovi posebno izdvojeni
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Marko_kraljevic
22.03.2009 at 00:22
a ti ivan_tr iseci bolje
namerno sam isekao bas,i tak i ta-tak pa nek kombinuje svako sebi u ritmu kako misli da treba,a ti pusti LOOP u awave da ga vrti pa ces videti da je ok.loop je i onako tu vise informacije radi za sta semplovi mogu da se koriste.i isecen je sa uvoda neke pesme tako da bolje nije moglo,jer na kraju loopa krece fuss.
ko ima bolji sempl nega ga ubaci na download ja se necu ljutiti.
ivan tr
21.03.2009 at 20:14
Nisi ovo dobro isekao!
Marko_kraljevic
22.03.2009 at 01:31
http://www.goear.com/listen.php?v=3ebe80c
ovako zvuci..postavio sam ponovo LOOP obradjen popeglan,bice u downloadu kad odobre moderatori
Marko_kraljevic
23.03.2009 at 04:22
nema ljutnje,ali ipak sam uradio loop da se moze korisiti kao takav
http://www.yu-midi.com/forum/downloa...=4281&act=down
mada po meni je prakticnije kad imas semplove pa sam odsviras i odradis ritam po zelji.loop vrti jedno te isto u krug,a kad ti sam kucas udarce,bude "zivlje" sve zavisi kako mastovito odradis..
ivan tr
22.03.2009 at 22:25
Ne treba da se ljutis. Ja nisam rekao da ja umem da isecem bolje. Samo sam rekao ono sto sam cuo. Ne znam tacno na kom elementu sam zapazio da ne moze da se iskoristi jer se cuje nesto pre udarca. A ako si hteo informacije radi da cujemo onda je ok.


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 21:31


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije