Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Nisam dobar bio-A.Lukas-PA80 (505,0 KB) Download
Autor: milanceshow (Uploaded by Sejox)
Date Added: 23.10.2009
Downloads: 174
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Neko je trazio.

Ritam je konvertovan u STW sa Rolanda E80 za Korg PA80.
Vjerovatno cete ga morati doraditi,jer ja ne mogu da ga probam(osim u STW),tako da ne znam kako ce vam zvucati ovako.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
KorgPA50JV
26.10.2009 at 00:31
Bata Milance malo sam nesto nabrzinu skarabudzio pa eno ti snimak na demo snimci pa poslusaj kako ti se svidja dal je OK? Mislim da tako nesto treba da zvuci odprilike Aj pa tako!
KorgPA50JV
23.10.2009 at 10:43
Hvala Milance
milanceshow
23.10.2009 at 13:13
Stvarno neznam kako ce ovo da zvuci na korgu.....

Ovako zvuci na Roland E80...
http://www.youtube.com/watch?v=jco4lvhQi1o
KorgPA50JV
23.10.2009 at 13:57
Bate ovo si super zvuci na korga. Malo preprave ali opasno je uradjeno. Icepi ga sad ;-) Aj pa cu se snimam, kad skinem pesmu pa ce da cujes kako se cuje na PA80.
DinO74
01.11.2009 at 05:41
Na PA1XPRO ovaj ritam je apsolutno neupotrebljiv...ne znam u cemu je problem ali kod mene ne zvuci nista, neartikulisani tonovi mi *ebu i ovo malo sluha sto imam. Uzas !


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 15:18


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije