Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Yamaha ritmovi (127,1 KB) Download
Autor: Unknown (Uploaded by EmirTotic)
Date Added: 14.08.2010
Downloads: 80
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Evo jos nekih ritmica sto mojih sto preradjenih...

Spisak pesama da ne skidate dzabe ako vam se ne svidja:

-2 munta - Sergej Cetkovic
-Carsija - Al Dino (ili Dzenan)
-Prica o Vasi Ladackom - Dj. Balasevic
-Rodjena si da te zavolim - Hari Mata Hari
-Ruka za spas - Sasa Kovacevic
-S prvom kisom - Ljuba Alicic
-Sanker - Mile Kitic
-Seti me se jednog dana - Aco Pejovic (njegova verzija)
-Strangers in the night - Frank Sinatra
-Sve je ludo oko mene - Damir Handanovic & Danijel Djuric (Na ovaj beat moze puno pesama da se radi)
-Tajno moja - Tose Proeski
-Te noci smo se potukli zbog nje - Kiki Lesendric
-Treba imat dusu - Atomsko skloniste

Nadam se da ce vam koristiti.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Bokic
15.08.2010 at 16:46
Jesu li i ovi ritmovi kao i oni prosli koje si postavio, gde su potrebni i semplovi ? Konkretno bas i drum setovi.
EmirTotic
15.08.2010 at 17:31
Ima ponegde u ritmovima nesto sto sam semlovano stavio ali ako nemas sempler samo zameni to sa necim fabrickim i bice ok. Ja koristim semplovani drum kit i tek ponegde bass ali samo stavi fabricki tu gde treba i ok je sve.
E vec na OTS je druga prica, tu skoro sve semplove stavljam pa ti rasporedi i zameni kako ti odgovara. Nadam se da ce ti koristiti. Pozdrav.
romario
17.08.2010 at 14:27
Uh,
jesi se stiso za dva sempla
romario
17.08.2010 at 10:52
Pa stavi taj bas i drums ?
EmirTotic
17.08.2010 at 12:51
Studio kit i Electric (fingered) bass stavi i nemas problema!
EmirTotic
17.08.2010 at 15:32
Slusaj brale, nemam nameru da se raspravljam ali mislim da nemas pravo da mi nista kazes u vezi toga. Evo i zasto, bubanj sam dobio od momka koji mi je rekao da ne dajem dalje i ispostovacu to, za bass gitaru isto vazi. Druga stvar, mislim da sam doprineo ovom forumu koliko toliko svojim uploadima jer su svi moji (ili kupljeni ili sam ih sam radio) nisam se kitio tudjim perjem. Treca stvar sto je i najcrnja od svih, oba sempla imas i ti u svojoj klavijaturi iako te ne poznajem provereno znam to. Ako ne u klavijaturi imas ga u racunaru. Opet kazem, ne zelim da ulazim u dalju raspravu samo mislim da nije fer sa tvoje strane.

Sto se tice zamene semplova rekao sam vec, studio kit i electric fingered bass. Toliko.
romario
17.08.2010 at 17:52


Ovo je znak za šalu,
ne raspravu .
vladan81
25.02.2011 at 16:31
Pozdrav,

Št tačno treba da uradim pa da dobijem mogućnost da skinem par ritmova koje ste postavili? Tek sam se registrovao.

Lp


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 00:23


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije