Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Cuven Gabi set za pa50 (562,7 KB) Download
Autor: acakasper (Uploaded by acakasper)
Date Added: 11.04.2012
Downloads: 321
Grade: A
Opis i spisak fajlova
evo cuveni gabi set za korg pa50.pa vidite vredi li ili ne.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
matejas87
12.04.2012 at 21:58
pozdrav za kolegu acakasper kao prvo da mu se zahvali sto je postavio ovakav dobar set a kao drugo set je do jaja skidajte necete se pokajati
marioze
12.04.2012 at 20:48
kako mogu skinut set,jer sam se tek aktivirao?
krasi_blg
29.04.2012 at 21:25
I AZ
krasi_blg
29.04.2012 at 21:26
You do not have permission to download files
Chuck Norris
15.05.2012 at 01:06
Da li je neko probao ovaj set ili samo postavljate komentare na osnovu imena seta i onogoa sto je postaljeno na you tubu pod istim imenom? Clan "matejas87" koliko mogu da primetim uopste nesvira korg pa-50-60...
matejas87
21.05.2012 at 15:07
pozdrav kolega chuck norris ja posedim od klavijature korg le korg pa serije 50,80,i od nedelju dana postao sam korisnik korg pa3x pro a iskreno receno bolje mi zvuci pa50 sa ovim setom nego pa3x ali ipak svako ima svoj ukus a kad te toliko interesuje sto pitas i sto kritikujes prvo skini probaj pa posle da se cujemo
Chuck Norris
21.05.2012 at 20:29
rado bih probao i ostavio komentar nego nemam najverovatnije dovoljan broj postova ali nadam se da cu ih skupiti,zbog toga pitam da li je uopste neko probao i da li ovaj set zvuci kao onaj na you tubu pod istim imenom odnosno da li pa 50 uopste moze tako da zvuci konkretno mislim na zvuk bubnja?
Chuck Norris
21.05.2012 at 20:36
sto se tice kritika naravno nista licno ,ali imam losa iskustva sa tim gabi setom odnosno dosad sam imao 4 verzije tog Gabi set-a koje sam pokupio sa neta ali nijedan nije ni blizu te "G note" sa snimka na youtubu i naravno svako ko ga ima kaze da je extra...
dexter
23.05.2012 at 08:47
Set juce skinuo i probao, stvarno je dobar, za live svirku, jedino sto u svim ritmovima bass gitara je malo tanka, treba svaki ritma posebno iznivelisati bass gitaru. Inace doboši i činele ubijaju... boje su katastrofa za Srpsku narodnu muziku, uglavnom je sve arabija, i viju viju kjao na Dx21. ja sam kombinovao boje sa svog seta, i sad konacno imam set da valja. pozdrav. ko ne može da skine nek se javi
Chuck Norris
26.05.2012 at 22:46
Probao sam set i jedna stvar je natprosecno dobra a to je bubanj i kontre koji zvuce kao da su semplovane znaci 10+,a sto se tice performansi i boja tu i tamo uglavnom turci ali moze dosta toga da se iskoristi i napravi dobar set ,i demo snimak na kome mozete cuti kako zvuci ovaj set u najboljem izdanju mozete naci na you tubu pod imenom "GABI SET PA50"
KorgPA50JV
28.05.2012 at 19:10
Set je stvarno strava. Znaci isto radi kao na youtube samo mi nije jasno ona "Zica^800" u nake ritmove i zasta sluzi, jer po mom ukusu samo smeta?? Dali je neko primetio to? Ja sam promenio to i stavio neki brassovi i plus sam dodao malo vise basa na bassgitaru i sad je ubica set.
dexter
29.05.2012 at 11:03
Dobosi su malo prejaki, kad se smanje zvuče super..
korda
12.06.2012 at 13:39
Pozdrav kolege!
Probao sam set i jedno me je iznenadilo.Kako niko od kolega nije shvatio da ovdje nije rijec o dobrom bubnju,vec o bubnju koji se nalazi u ritmovima koji se nalaze u setu.Bubanj je posve obican kao i svaki drugi.Probajte taj isti bubanj da stavite na neki svoj ritam,nece uopce zvucati onako kao kod kolege koji je pravio set.Ali kolega je ili provalio jednu stvar,ili je slucajno naletio na ove ritmove.Radi se o ovome .
Idite u event edit vi koji imate mogucnost,i vidjet cete da se pored snare tj,D2 ili E2 nalazi i percusija iste jacine C4 ili B3 "KOJA DOBOSU DAJE NOVU DIMENZIJU".i zato ti bubnjevi na ovim ritmovima zvuce "cudesno" a na drugim ????
Pozdrav za kolegu Gabija,Ako se varam volio bih da me neko ispravi.Ovo nije sa zlom namjerom receno i ne bih volio diskusije voditi oko ovoga.
dexter
10.07.2012 at 11:09
korda, tako sam skontao, kad njegov DK provucen kroz neki svoj ritam,svi su elementi izmjesani, sto implicira da je covjek zamjenio mjesta nekim elementima u DM setu, da nebi njegov DK mogli koristiti na svojim ritmovima, sto je po meni jako mudro iskreno set je dobar, ali nakon duzeg vremena me počne smarati doboš i činele... Srle bubanj zakon ne treba bolji
nikola lav
06.10.2012 at 20:48
koliko puta moram nesto da napisem da bi skinuo ovaj set
mike85
04.01.2013 at 17:45
milosljubic
08.02.2013 at 17:35
Pozdrav kolege,ja koristim konbinovan sudo i gabi set i odlicno radi..koristim ga vec godinu dana...
dok nisam to sredio planirao sam da kupim neku jacu klavijaturu,ali kad sam cuo kako radi,predomislio sam se
acakasper
07.03.2013 at 22:30
korg pa50 mnogo mocno moze da radi kada se lepo sredi.
djboko
17.04.2013 at 09:27
Pa zašto milosljubic nestaviš svoj set ovde da čujemo kakva je ta tvoja kombinacija.
Korgovac-
13.03.2015 at 14:04
kolege možel mi ko naći za pa 1x ovaj Gabi.set? ja znam da ima kod Gabija al 200 eura traži il 100 eura tako nešto pretjero je aj da je reko 50 možda bi i skupio ali ovo je prevelika cjena


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 16:50


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije