Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Backup Korg Pa50 (Unknown Size) Download
Autor: Damir_Coma (Uploaded by Damir_Coma)
Date Added: 25.09.2009
Downloads: 472
Grade: A
Opis i spisak fajlova
Evo moj kompletan backup za Korg Pa50, ja ga koristim i nista mi ne fali , pa ako se jos nekome svidi, drago mi je . Pozzz
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
cirica
27.09.2009 at 11:55
nije los. ali nije pa ni nista posebno! (ili se kod mene bar tako cuje)
Ozrenac3
29.10.2009 at 01:58
care svaka cast ima dosta izvrsnog materijala samo sto mnogi ocekivaju da kad daunloduju jedan set da ce dobiti sve ono sto oni misle da im treba ali mora makar malo truda. svaciji je repertoar razlicit.
Ikooo
30.09.2009 at 01:38
Prijatelju ajd mi samo objasni kako da stavim ovaj set. Jer moram jedan po jedan style stavljat ili jedan od tih backup izabrat zato sto ima svaki svoj folder??!! Hvala ti unaprijed
mouchet
25.09.2009 at 15:22
Hvala!
enab
26.09.2009 at 08:18
hvala
ljubicm
26.09.2009 at 13:04
extra set
davidr
26.09.2009 at 16:27
hvala puno super je sve!!!!
Ozrenac3
29.10.2009 at 01:58
care svaka cast ima dosta izvrsnog materijala samo sto mnogi ocekivaju da kad daunloduju jedan set da ce dobiti sve ono sto oni misle da im treba ali mora makar malo truda. svaciji je repertoar razlicit.
Bigman
15.07.2011 at 09:55
Imam jedno pitanje: Ne radi mi download, zasto?
1.Niste ulogovani. Molimo popunite formular, i pokušajte ponovo.
2.Nemate te privilegije
3.Pokušavate upisati Poruku,a nemate Pravo na to ili čekate Aktivaciju vaseg Naloga za Registraciju.

A registriran sam i prijavljen, može netko pojasnit?
meris
20.02.2014 at 22:33
super


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 14:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije