Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Razno za klavijature

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Preset Mapa Ketron SD3/SD5 za Cubase (22,0 KB) Download
Autor: zeljko (Uploaded by zeljko)
Date Added: 05.05.2012
Downloads: 11
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Napokon sam uspio da napravim ovu mapu za cubase posto nigdje nisam mogao da nadjem...Jest da sam se izmucio dva dana,ali funkcioniseOvo je potrebno ako neko hoce sve sto svira na ketronu da u cubase snimi kao midi po trakama ili da poslije mijenja boje i drum 1 drum 2 (Live)

Ovo je sad za pocetak nije lose a cini mi se da ima na par mijesta greski tj.moram pogledati gdje sam pogrijesio,jer mi fale neki instrumenti,a svira isti kao u predhodnoj banciJbg citavu noc sam pisao i programirao,pa se desila neka greska valjda ali radi sto je meni najvaznije,jer nigdje nisam mogao naci to za ketrona a ni u cubase nema...Izgleda Ketron firma je lijena da to uradi,pa zato

Dakle ovaj fajl kad raspakujete potrebno je samo importovati u cubase,naravno prvo pokrenuti cubase i onda ici klikom gore na Gereti,pa na Midi Geärete Verwaltung i tu importovat...Ovo je na njemackom posto ne znam engleskiValjda ce te se snaci...

Molim Moderatore ako nisam ubacio ovo na pravo mjesto da prebace gdje treba..Hvala
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
zeljko
05.05.2012 at 06:46
Zaboravi da kazem da cu to probati ponovo da uradim kad imam vremena i volje,mada i ovako nije lose sem par greskica kao npr.tamo gdje treba da bude Casoto svira Harninika.znaci na dva mjesta harmonika sto sam ja primjetioCim to sve ispravim postavljam novo...jbg cekaj te na nove Update


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 13:29


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije