Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Backup za Flch Card 2. dio - od 16mb (7,27 MB) Download
Autor: mackovac (Uploaded by mackovac)
Date Added: 02.11.2009
Downloads: 111
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
evo i drugi dio posto nisam uspeo da od jednom posaljem, a vi sastavite da bude u jednom komadu ja mislim da nema problema.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
kraska
03.11.2009 at 12:08
moje li stilovi od Backup za Flch Card od 16mb!!!
MASTER
03.11.2009 at 15:36
HVALA UNAPRIJED NA TVOM BACKUP MACKOVAC.DALI JE SAMO MOGUCE DA POSTAVIS AUTOLOAD SET SA TVOJE FLASH CARD.TO JE VJEROVATNO STIO DA KAZE KRASKA AKO SAM DOBRO SVATIO.I RECI MI DALI IMAS MALO JV NA OVOME?HVALA JOS JEDNOM.SUPER SI.
mackovac
03.11.2009 at 16:42
drugovi evo sad sam sve stavio, imate Backup za PA80 i Backup od Flach Card jeste da je iz dva djela a vi to spojite isve ce da radi ,i to je sve sto sam ja imao u mome Korgu PA 80 i nemoj te me sad pitat imali ono ili ovo stavite i pogledaj te sta sve ima,a ja mislim bicete zadovoljni sigurno. Pozdrav
MASTER
03.11.2009 at 19:22
IZVINI KOLEGA AKO MOZDA NISAM BIJO JASAN.STIM KAD IDES NA DISK (TIPKA LJEVO OD PROZORA)NA PA80 .POSLIJE STISNI COPY I ONDA ODABERI NA F1 CRD (ZA FLASH CARD).TU CES VIDJETI DALI IMA AUTOLOAD.SET.AKO IMA SAMO POZICIONIRAJ SE NA AUTOLOAD I STISNI F2 COPY.PITACE TE GDJE DA SNIMIS .STAVI NA FD ZA FLOPPY.I TO JE TO.SAD IMAS TO NA FLOPIJU.ZAHVALJUJEM TI SE NA RAZUMIJEVANJU .AKO VEC NEMA NISTA ONDA JE SVE UREDU.HVALA PUNO NA VEC POSTAVJENOM.POZDRAV
MASTER
08.12.2009 at 13:36
Hvala jos jednom za ovo postavjeno mackovac.Legenda si!!!


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 23:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije