Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Roland

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Nesa Mrak G6 (86,81 MB) Download
Autor: Iggy Prince (Uploaded by Iggy Prince)
Date Added: 21.03.2013
Downloads: 173
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
dakidrajf
25.06.2013 at 18:29
ok hvala puno momci na savetima trudicu se!,vec sam donirao jednom i stavicu i nesto od setova koje imam!
Narodnjak300
22.03.2013 at 20:52
Hvala puno druze
Iggy Prince
23.03.2013 at 02:15
Nista, nista..Ja sam uvek tu...Ponekad se desi da zaboravim nesto, jer stalno petljam oko boja, semplova i setova..Ali kad god imam vremena, ja sam tu..Pozdrav...
whaddeva
04.04.2013 at 12:39
Pozdrav, hvala na uploadu, ali ovo nešto ne radi, zapne kad učitava Audio data. Nisam početnik, imam Fantom G6 godinama, ima li iko ikakvu ideju šta je u pitanju. Napomena, prj files su u USB disc root directory, Fantom ih vidi, selektiraš file i klikneš load, load krene, učita system parameters i onda ručna kočnica
whaddeva
05.04.2013 at 16:01
Sve isprobano i radi kako treba, setovano kako treba, kvar otklonjen, (RAM memorija bila korumpirana), fini semplovi, ima dosta dobrih boja, preslaganje i setovanje po mom ukusu započelo... Veliko hvala za ovaj upload.
Iggy Prince
29.05.2013 at 19:21
Nema na cemu...Set je jako dobar, to je jedino sto znam, ja nema g6, pa ne znam kakvi kvarovi mogu da budu, cak i kada sam ima, nisam se susretao sa problemima, ali da set radi dobro, to znam...e sad svako ima svoj ukus, i treba ga sloziti kako kome odgovara.
dakidrajf
21.06.2013 at 13:34
zdravo kolege imam fantom XA,ali nemam nijedan set na njemu nemogu ni da downloadujem sa ovog sajta stalno mi izbaci kako nemogu da preuzmem jer nemam dozvolu za to.sta se desava?sta da radim ako moze neko da mi kaze ili pomogne!unapred hvala.
PA3XPro
21.06.2013 at 14:51
@dakidrajf - treba ti određeni broj postova prije nego što možeš da kreneš sa skidanjem fajlova. A isto tako moraš da nešto kontribuiraš od sebe, da ne bude samo drugi šalju a mi grabimo i boli nas uvo.

Mislim da ti treba 25 postova na forumu da bi mogao da kreneš sa skidanjem fajlova, ali nisam siguran da li ima limit na veličinu fajlova za nas smrtnike.

Sve u svemu, strpljenje
srki Fantom
03.03.2014 at 16:53
Jel moze set Sa g6 da se ubaci u Fantom S?
hayatik_80
28.06.2014 at 01:30
thanks


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 15:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije