Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): TODOR RUMBA PA50!!! (10,4 KB) Download
Autor: Unknown (Uploaded by Todorgm)
Date Added: 25.04.2011
Downloads: 139
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Evo konacno sam resio da podelim sa vama svoju rumbu...mislim da je mnogo kvalitetno odradjena...Ucitajte drum kit iz programa i boje i to je to.komentari obavezno
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Todorgm
27.04.2011 at 16:28
Jbg to su moji prvi radovi,nadam se da vam se dopada,rumba je malo pretrpana,ali kad iskljucis perkusije na 3 varijaciji radi ok
phaeton777
27.04.2011 at 15:53
Poz kolega probao sam tu rumbicu ok ima dobri stvari ali nije kao onaj disko ako si ga ti stavio " disko todor pa50 " e taj druze ubija .
vujanov
25.04.2011 at 17:59
Hvala !
pecadm
25.04.2011 at 23:54
xaxaxa...kolega izvini ali ako ti je ovo kvalitetno,,svaka ti dala...postoji mnogo boljih rumbi nego kao sto je owaa..ali opet svako ima svoj ukus!!!
Todorgm
26.04.2011 at 13:33
Kolega rumba je po meni dobro uradjena posebno prelazi i varijacija 4 sa duplim basom,napravi ti bolju druze pa da cujem,naravno da ima mnogo boljih nisam ni rekao da je najbolja
Todorgm
14.11.2011 at 20:12
Brate vrlo malo malo kasni i to je bas fora jer ni jedan bubnjar ne svira 100% u tempu i onda samim tim zvuci zivo
eliteband
13.10.2011 at 20:43
pozdrav svim drugarima ,,,, i tebi todore naravno ,,, svaka cast za rad i ideju ,, medjutim , ovo ti je brate moj van takta ,,


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 17:58


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije