Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Yamaha STY Najbolji Balkan Ritmovi za Yamaha (173,0 KB) Download
Autor: cromuz (Uploaded by cromuz)
Date Added: 10.11.2010
Downloads: 398
Grade: A
Opis i spisak fajlova
rumbe,7/8,begin,oriental...sve vrhunski i profesionalno izradjeno cak imate ots ako koristite naprimjer tyros ili psr 900
Images
Yamaha STY  Najbolji Balkan Ritmovi za Yamaha by cromuz on 10.11.2010
You do not have permission to download files


Comments
VUNIMRAV
15.11.2010 at 20:34
E,ovako nesto kad covek postavi,onda je pravo uzivanje preslusavati!Hvala kolega,samo me sad kopka kad ces ostatak "nabaciti"?
VUNIMRAV
15.11.2010 at 20:36
Kolega,ajde ako imas iz tog seta nesto "zabavnjaka" iz ex-yu pa da nabacis
EmirTotic
10.11.2010 at 20:20
Imao sam nekada ove ritmove. Oni su sa PSR 9000 pro i jednom recju su - vrhunski! Mogu lepo da se srede jos, da se doteraju i namazu. Ne mogu se stiti sada, znam da je ovo neciji set ali davno je bilo ne secam se ciji su ritmovi (moguce da je ******). Imale su ovde i dvojke i svakakvi jos, stvarno dobar set, koristio sam neke od ovih ritmova na staroj klavijaturi. Vredi pogledati.
cromuz
10.11.2010 at 16:51
preporucujem da pojacate bubanj sekcije do daske :-)
Nergad2010
12.11.2010 at 17:13
Ritmovi su boli glava. Svaka ti cast i pozdrav tebi kao i ostalim kolegama.
cromuz
12.11.2010 at 18:42
ritmovi su radjeni od mene i par kolega jos pred 8 godina exkluzivno za yamaha balkan pack 1 do 3 :-) moglo ih se je nabaviti na disketama 40€ je bilo 1 pack... sada su besplatni ovdje...
radjeni su vec na prototypu psr s900
nikadvisekorg
07.08.2011 at 23:36
hvala super su
srx97
24.07.2011 at 21:27
Svaka cast Majstore
mikimiki
24.11.2013 at 01:15
Hvala Lijepo


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 15:17


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije