Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Korg > Triton Studio / Extreme > Moss

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): IvoMix-Moss-boje (223,2 KB) Download
Autor: kabi (Uploaded by kabi)
Date Added: 10.12.2008
Downloads: 353
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Evo kolege Moss-boje od mene za vas..
Ja nisam kao i ostali sto ne daju a vole da uzimaju...
Kao sto mi je jedan napisao nema veze ko,a znate ga svi ovde na yu-midi,pitao sam ga za Moss-boje,a on mi je pisao "Ovo Moss-boje sam platio 200eura i nemogu ti dat dzaba.. Mislim nije uredu, a vole da uzme dzaba!!!
Al nema veze postavicu sve Moss-boje sto imam,necu sigurno da se osiromasim ako podelim sa vama... Bice jos...
Kabi... Ps. Nisu mozda neke al se moze napravit strava od njih,al to sto imam to vam dajem...
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
vikto95
11.12.2008 at 22:11
thanks a lot!!!!
kabi
11.12.2008 at 22:51
Nema na cemu
TR-KORG
12.12.2008 at 01:58
a jeli moze ovo u TR-a
kabi
13.12.2008 at 15:51
Moze ako imas Moss ugradjen!!
Elmir
29.01.2009 at 12:18
Ne mozes u TR ugradit Moss........
lasmar
18.04.2009 at 12:52
thank you very much
marinkofil1
09.06.2010 at 00:14
Thanks very much


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 04:55


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije