Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Roland > G-1000/EM2000

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): VirusBendG1000-2009ALL1500styZIP (7,90 MB) Download
Autor: branimir vujicic branoy (Uploaded by branoy)
Date Added: 14.08.2009
Downloads: 629
Grade: A
Opis i spisak fajlova
evo konacno vam dajem mojih 7 godina u ZIP-u!!!
1500 gore dole 50 ritmova, komplet moj zip iz klave, svi ritmovi sto koristim, izvadjeno i kopirano, znaci vredi uf!!! izmedju ostalog, ima tu i naj boljih probranih turskih,bugarzskih,amza, makedonija grcka, strani, zabavn, ma svi ritmovi.. i naravno narodni ALL!!! sve sto sam pravio i vecina drugih...!
Prelazim u ovoj godini na pa2x ili tyros 2 ako Bogda pa tako i poklanjam!!!! nasvirajte se!!! ))) i ja jos sviram na njima dok ne kupim neku klavu od ovih, vreme je da se predje na semplove malo hehe, roland steta sto nema arranzer sempler al napravicu ja nesto i na ovim hehe! eto skidajte!!! danas sam dobre ruke hihi
kad se raspakuje preko 40mb!
i mozete se i zafalit ako zelite
ALOHA!

rar pass
virusbend
Images
VirusBendG1000-2009ALL1500styZIP by branoy on 14.08.2009
You do not have permission to download files


Comments
nukica
15.08.2009 at 07:07
Hvala kolega Sejox za ovo a tebi branoy na velikoj nesebicnosti.Jos jedanput hvala a sad cu da ih probam.
muro
17.08.2009 at 13:53
ovoje za pohvalu poz
korg18
04.09.2009 at 09:23
hvala druze ovo ce nekom dobro doc malo je nas dobrih pozz
GALA
17.09.2009 at 17:58
ne treba konvertirati,samo prebacite sve komplet na zip,i radit ce i u Va76
zlatko
13.10.2009 at 20:38
Hvala, ovo sam skinuo za kolegu koji svira EM2000, ja sam na Tyrosu 2 pa ako si kupio T2 javi se imam hrpu svega za njega.
joki10
05.11.2009 at 12:35
svaka cast legendo i hvala
mano14
12.02.2010 at 17:17
hvalaa ti punoooo.superrrr


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 01:15


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije