Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): albert set,,talava.set (503,4 KB) Download
Autor: albert (Uploaded by albert)
Date Added: 28.11.2009
Downloads: 246
Grade: A-
Opis i spisak fajlova
albert set,,talava.set
Images
albert set,,talava.set by albert on 28.11.2009
You do not have permission to download files


Comments
albert
28.11.2009 at 13:20
probajte za talava,,,muzika...ceo set,,,pa80---60--50..pozdrav...
dekiciric
30.11.2009 at 23:46
Alberte,u jednom od ova dva seta,ili u oba,imas nesto..hmm..necu reci viruse,jer kod klavijatura taj pojam ne postoji,ali je ocigledno da setovi sadrze nesto sto se,u mom i u slucajevima dvojice mojih kolega manifestovalo u gubitku funkcije assign slider-a.Savetujem oprez kolegama koji downloaduju ovaj set.
albert
01.12.2009 at 18:36
mozda pri upload,,,
da su ubacile viruse ili imas kod p,s,,ja sam probao,,,taj set kod mene radi super na klavijaturi,,,pozdrav,,,
vitomir mrdja
10.12.2009 at 21:25
To i jeste jedan vid virusa jer ja sam ga imao i preneo sam ga preko kompjutera
roccodx
14.01.2010 at 21:12
nije to virus nego greska ima na setu,a ta greska moze biti ili na :globalu,programu performansima moze se to otkloniti samo treba puno vremena da skontas gdje je greska mora se ubacivati jedan po jedan parametar pa gasis klavijaturu pa vidis dali klizac radi od assing slider..itd
dok ne naletis koji ti parametar pravi problem a moze ih biti na vise mjesta
pozzzz......


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 04:02


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije