Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Tutoriali i uputstva > Razno

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Ugovori o izvodjenju muz. programa (11,2 KB) Download
Autor: Unknown (Uploaded by caka012)
Date Added: 23.11.2008
Downloads: 307
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Ovako treba da izgledaju ugovori. Samo bi trebalo da pored imena izvodjaca stoje i brojevi licenci za rad.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
milanbugi
24.11.2008 at 14:34
ja sam jednom dao pare za tu licencu i kada sam shvatio koja je to prevara i lopovluk, zareko sam se dfa vise nikad necu dati pare za to...
munjabend
24.11.2008 at 15:23
e bas to.bilo je pre par godina polaganje za licencu.glavni za komisiju je bio cika branimir djokic.to je bila smejurija da vidite ko je sve prosao pa ja im nebi da o ni kuci da pevaju a kamoli negde javno.ali para vrti gde burgija nece u to vreme placalo se oko 10 000 din. za licencu koju niko nikad nije trazio
gibanica
24.11.2008 at 16:28
kkhhhmmmm...smejurija.
dok ispotpisujemo dok overimo i prilozimo na uvid ako traze..prodje zivot.
mozda brena to potpisuje al gibanica..tesko
caka012
24.11.2008 at 17:14
I ja tako isto pricam, ali promenicemo plocu kad nas budu zveknuli sa 15.000,00 dinara. Nadam se samo da nece skoro. Da znate samo da ima primera da muzicar sa licencom prijavljuje lokale gde svira muzika bez licence, iz zlobe valjda, sta bi drugo. Sreca sto kontroli treba 6 meseci da resi da dodje na lice mesta i proveri.
zillavi
24.11.2008 at 21:55
Ma i ja sam polagao, bez obzira trebace kad-tad. Ja mislim da je posteno da svi imamo licence ili da svi nememo, sta god...
caka012
24.11.2008 at 22:24
Kako ce da polazu oni sto pustaju fajlove? To je jedina dobra strana licenciranja.
milnik
25.11.2008 at 01:00
Ja, na zalost, placam svake godine ali ne lopovima iz SEMUS-a (mozda je to prejaka rec), nego preko svog udruzenja Samostalnom sindikatu estradnih umetnika i izvodjaca Srbije (po zadnjem POSEBNOM KOLEKTIVNOM UGOVORU ...). Placam, doduse, (iz principa) isto kao i kod SEMUS-a ali bar ne moram da slusam od "velikih umetnika" kako je neophodna kategorizacija, pa kako ima mnogo onih sto kvare estradu, pa "sve to treba prijaviti" i tako dalje, a uz svu zlobu su zaboravili koliko su sami suplji (ili je to kompenzacija za to). Bilo kako bilo, bas zbog takvih ja placam tu licencu jer sam u situaciji da cesto moram da potpisem izvodjacki ugovor, a i uopste ne sumnjam da ce da mi drage kolege posalju inspekciju.
x3meSRB
05.05.2011 at 00:49
Nek dođe bilo koja inspekcija evo poslaću vam i adresu, da vidim kako će da me kazne, na osnovu kog zakona??? Evo javno kažem da nemam nikakvu licencu osim završene muzičke škole i ne pada mi na pamet da me polupismeni 'armonikaši prave budalom!!! Kad država reguliše, tad ću da platim prvi kad znad da ide u državnu kasu.


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 12:57


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije