Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Roland > G-70/E80/60/50

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Ritmovi za E50 (E60,80 i G70) (2,49 MB) Download
Autor: mimiki (Uploaded by mimiki)
Date Added: 28.11.2009
Downloads: 490
Grade: B+
Opis i spisak fajlova
Evo vam gomila uradjenih ritmova(neki doradjeni a neki pravljeni ispocetka) za E50 zelim da obogotim poprilicno siromasnu E seriju snimis ovo i direkt na svirkuimate uradjene intro u oko 250 pesama pored naziva pesme vam pise na kojoj varijaciji je ritam,imate i ritam za one koje ne znaju posto se cesto trazi na forumu da jedna varijacija bude begin jedna rumba itd ritam pod nazivom DVOJK ORIJ SEDM RUMB vam je kao sto pise jedna varijacija dvojka druga orijental treca 7/8 i cetvrta rumba.
moze neki komentar
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
mimiki
24.12.2010 at 15:40
ne razumem u cemu je problem sad sam opet probao i radi,verovartno ne mozes da skines jer nisi aktivan clan foruma
mimiki
28.11.2009 at 19:20
napravio sam gresku u opisu "imate uradjene intro u oko 250 pesama pored naziva pesme vam pise na kojoj varijaciji je ritam" treba na kojoj varijaciji je intro
fossil037
29.11.2009 at 15:09
pozdrav snimio sam na exr seriju super su !!! samo jedno pitanje imas li nesto od ritmova zenskih zabavnjaka ???? bio bih puno zahvalan pozzz
mimiki
30.11.2009 at 02:52
nemam
zeljko
01.12.2009 at 20:06
Hvala ti kolega nasao sam jedan super ritam i konvertovo ga za Ketron a ritam je od Halida beslica Miljacka super si ga odradio i intro i file sve pase u ritmu.Dobro ce mi posluziti i spremam tu pjesmu kad bude gotova cu da stavim u Demo sekciju posto prvi put sam danas probao da odsviram i forspil sam naucio odma samo jos da cujem negdje tekst ove pjesme.

Hvala ti puno jos jednom i ako imas jos nesto od Halida a da je tako fino uradjeno zamolio bih te da postavis ili da mi posaljes na msn.

Pozz
Sale-roland
26.02.2010 at 19:14
Ljudi na ovom download-u nesto zeza(bar mene) dodje do pola i odjednom prekine...
mimiki
27.02.2010 at 04:15
ja sad probao i radi
gorance5
02.11.2010 at 01:51
kako da skinem ovo majke ti
mikimiki
17.04.2012 at 03:46
hvala.probacu ovo na bk5


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 16:32


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije