Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): ZEKO SET ZA KORG PA 50 (2012) (426,8 KB) Download
Autor: cicomp (Uploaded by cicomp)
Date Added: 30.01.2012
Downloads: 102
Grade: C-
Opis i spisak fajlova
Solidan set sa prilicno dobrim estamom i rumbama. Ima i odlicnih rock i disko ritmova. Uglavnom, nije los. Mozda netko od vas uspije pronaci stogod korisno. Lijep pozdrav!
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
cicomp
01.02.2012 at 07:05
Kolega! Naravno da je večina setova na ovom forumu pa i općenito na internetu slična. Ali, ako su na mnogim ritmovima ubačene nove varijacije, novi prijelazi, nove bas dionice itd. nemožeš tek tako pljunuti po tome, a što je još vjerojatnije, nisi ga vjerojatno ni poslušao. Vjeruj mi, za ovaj je set utrošen popriličan trud, pa, uzme li se u obzir da je to radio početnik i još k tome slijepa osoba, onda se takav set ne može nazvati ponavljanjem i nabijanjem uploada. Usput, ne znam šta ti znaći nabijanje uploada?
I na kraju, ajde nam ti postavi nešto novo što još nismo čuli.
Lijep pozdrav.
rafael
31.01.2012 at 21:38
Ista stvar uploadana po 27 put , ne mogu sa sigurnoscu reci da je identicna proslim uploadima ,al barem 90 % ista ! Prepakovano za Nabijanje Uploada. Pozdrav
rafael
01.02.2012 at 12:30
Ja se stvarno izvinjavam ako sam te uvrijedio , ali ,Care moj, hoces da ti navedem jos 3 seta pod razlicitim imenima , koji sadrze sve iste ritmove kao i tvoj set ? No hard Feelings ! Cheers !


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 17:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije