Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa500 / Pa600 / Pa800 / Pa2X

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Rumba Arhiva (176,7 KB) Download
Autor: LAsER (Uploaded by LAsER)
Date Added: 15.03.2010
Downloads: 789
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Trazio je neko od kolega da postavim rumbe. Pa evo razne varijacije rumbi.
Enes, Serif, Koke, Jana, Edo, Eldar, ...
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
dejantb15
12.07.2010 at 00:24
hvala puno rumba ubija (Eldar)
korg82
19.03.2010 at 09:14
judi jeli ko probaoooo valja li
acekorg
19.03.2010 at 17:54
Valja i to kako valja kad je u pitanje user1 od pasha set. Super!
roccodx
21.03.2010 at 17:12
jeli neko moze ovo konvertovati za PA_50 bilo bi dobro i za nas koji imamo ovu seriju unaprije hvala i pozdrav za sve kolege..
elmar
25.03.2010 at 05:55
kolega mislim ovo je stvarno lijepo sto si postavio hvala ali ako nemas korektne drums nemoze ti posluziti .Mislim mozes da napravis sam ali nije to to jel Mnogo toga fali da bi zvucilio ok..E sad kad bi mogao das postavis userdr i eventualno user1 i 2 od sounda bilo bi ok.Ali u tome je poenta da svako sebi pravi i cacka oko kljave jel? U svakom slucaju Thanks
lamek
29.03.2010 at 11:12
Ovo je vecinom sa Alijinog seta, skinite Alijin set sa foruma, znaci Sound 1+2 i dk pa ce vam ovi ritmovi raditi. A Svakako imate ove rumbe na Alijinom setu samo sto se drugacije zovu.

Pozdrav
refkoamel
27.04.2010 at 13:09
ova je pasha set ko je interosovan neka se javi pozz
Eddie
05.05.2010 at 14:26
Tako znaci da se javi....
haskic
06.06.2010 at 23:22
ko zeli ovaj komlet set za pa1x i tu zajedno imam i sedad set,alija set i **** set sve u 32mb odradzeno.
haskic
06.06.2010 at 23:24
ko zeli ovaj komlet set za pa1x i tu zajedno imam i sedad set,alija set i z.i.j.a set sve u 32mb odradzeno.


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 19:58


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije