Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 11 od ukupno 11
Pretraga je trajala svega 0,00 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: flosarka
Forum: Yamaha 01.01.2024, 03:37
Odgovori: 3
Broj Pregleda: 1.467
Upisano od flosarka
Garantovano je to šta si napisao i ništa...

Garantovano je to šta si napisao i ništa drugo.Tačan postupak čiščenja dirki opisao sam več prije nekog vremena a još jednom da navedem samo da se ploče ni gumice dirka ne čiste apsolutno ničim...
Forum: Yamaha 25.11.2023, 21:36
Odgovori: 23
Broj Pregleda: 8.087
Upisano od flosarka
Sve potpuno tačno objašnjeno.Nego on piše da mu...

Sve potpuno tačno objašnjeno.Nego on piše da mu na računalu Drum radi a posle na klavijaturi ga nema.Izgleda da prilikom sahranjivanja Midi faila na dole dođe do neke greške.Pitanje je i koju verziju...
Forum: Yamaha 25.11.2023, 01:46
Odgovori: 23
Broj Pregleda: 8.087
Upisano od flosarka
Stvar je sledeča koliko sam probao i kod mene sve...

Stvar je sledeča koliko sam probao i kod mene sve radi kako treba a vidim da ti i Casper nešto pojasnio.O tome ogromno bi se moglo raspravljati ali ču zasad napisati koliko mogu na kratko jer moram...
Forum: Yamaha 24.11.2023, 22:19
Odgovori: 23
Broj Pregleda: 8.087
Upisano od flosarka
Ne zam dal sam točno razumeo.Znači kad iz Psruti...

Ne zam dal sam točno razumeo.Znači kad iz Psruti prelaziš na Yamahin Midi Style converter onda u njemu nemaš partova ako dobro razumijem.
To bi znači bila več greška na Psruti.Trenutno sam u prolazu...
Forum: Yamaha 24.11.2023, 21:50
Odgovori: 23
Broj Pregleda: 8.087
Upisano od flosarka
Vrlo čudna stvar ako na računalu radi.Čini se kao...

Vrlo čudna stvar ako na računalu radi.Čini se kao da klavijatura promeni nešto kad naložiš ritam u nju.
Nego pogledaj još ovako.Idi u sekciju za obradu ritma na klavijaturi primjer Style Compozer...
Forum: Muzički Software 23.11.2023, 00:54
Odgovori: 5
Broj Pregleda: 1.584
Upisano od flosarka
Več prošli put sam skinuo taj program radi...

Več prošli put sam skinuo taj program radi radoznalosti pa ga probao.Program odličan je mada nisam svega tada skužio nego samo sam probao poglavitne stvari.Ima ogromno različitih funkcija ali...
Forum: Korg 19.11.2023, 19:16
Odgovori: 5
Broj Pregleda: 1.132
Upisano od flosarka
Da tačno tako.Slože se obične baterije koje mogu...

Da tačno tako.Slože se obične baterije koje mogu da se pune AA ali ima ih više 1,2V 1,5V pa 3,6 i tako dalje i razlike su i u amperima primjer 7000mAh što i nije ni tako bitno više ih baterija ima...
Forum: Korg 19.11.2023, 01:36
Odgovori: 5
Broj Pregleda: 1.132
Upisano od flosarka
Najbolje če ti biti da izvadiš baterije i ideš u...

Najbolje če ti biti da izvadiš baterije i ideš u neko radionicu za elektroniku pa če ti sastaviti nove.
Forum: Korg 01.11.2023, 19:13
Odgovori: 2
Broj Pregleda: 1.177
Upisano od flosarka
Nisam siguran dali sam baš tačno shvatio šta...

Nisam siguran dali sam baš tačno shvatio šta hočeš ali Balance potenciometar namijenjen je da balansiraš to jest šteluješ potencial između ritma i zvuka.
Ako je ritam suviše glasan prema zvuku desne...
Forum: Roland 28.10.2023, 22:54
Odgovori: 13
Broj Pregleda: 1.717
Upisano od flosarka
Pa i meni bilo čudno da bi roland stavljao takve...

Pa i meni bilo čudno da bi roland stavljao takve zip drivere u sve klavijaturu jer sam več usput negdje prošli put kada sam ti poslao onaj link video jednog da košta još danas 440 eura a kad su...
Forum: Roland 27.10.2023, 23:34
Odgovori: 13
Broj Pregleda: 1.717
Upisano od flosarka
Mora da bude SCSI jer zip driver ima takav...

Mora da bude SCSI jer zip driver ima takav priključak koliko se sječam prije više godina stavljao sam jednom u G1000.Umjesto HD stavljao sam i convertere u koje sam stavio Flash karticu.To sam radio...
Rezultat od 1 do 11 od ukupno 11

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 09:45


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije