Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
Skala


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 4 od ukupno 4
Pretraga je trajala svega 0,00 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: bandza
Forum: Boje i semplovi 18.06.2009, 21:51
Odgovori: 9
Broj Pregleda: 3.144
Upisano od bandza
Organa 3

Ovo ti je klasicna orguljica sa DX11 koju svira Cortan inace je Cortan u pocetku kad se pojavio svirao jednu drugu a ova mislim da je potekla jos od Mice Nikolca ako se ne varam.Verovatno i znas za...
Forum: Kabliranje 12.04.2009, 09:04
Odgovori: 10
Broj Pregleda: 3.828
Upisano od bandza
MIDI kupovina

Postoje razne vrste midi kablova.U zavisnosti sta povezujes onda ti takav midi kabal i treba.Ako ti nemas kompijuter ,onda ti treba jedna vrsta kabla a to je kabal koji je sa obe strane ima isti JACK...
Forum: Roland 17.03.2009, 20:57
Odgovori: 776
Broj Pregleda: 275.114
Upisano od bandza
Yase!

Yase je izasao i u onoj nasoj slavnoj varijanti pa ko voli neka potrazi.Mislim da sam bio jasan.B-)
Dodato:
Jos jedno iznenadjenje iz Rolanda!Novi ritmovi,arpedja,drumkit-ovi,studio set-ovi...
Forum: Yamaha 18.11.2008, 12:50
Odgovori: 67
Broj Pregleda: 48.439
Upisano od bandza
Mrtva trka

Mrtva trka u svakom slucaju!Ja iako sam kupio G6 necu reci da je on bolji.Mogao bi samo redom da navodim sta je bolje kod njega ali onda ne bi smeo da izostavim ni sta je bolje kod Motifa pa ni kod...
Rezultat od 1 do 4 od ukupno 4

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 11:28


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije