Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 6 od ukupno 6
Pretraga je trajala svega 0,00 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: oparnican
Forum: Korg 22.05.2012, 13:30
Odgovori: 5
Broj Pregleda: 2.422
Upisano od oparnican
Druze treba da podesis low cut na koliko Hz i...

Druze treba da podesis low cut na koliko Hz i smanjice ti te nepotrebne duboke tonove najbolje je da ga stavis na 120Hz jer vec imas binove ali istestiraj pa vidi sigurno ti je ugaseno pa se zato...
Forum: Mixeri 26.03.2011, 12:14
Odgovori: 8
Broj Pregleda: 3.361
Upisano od oparnican
Lächeln Kolega iz licnog iskustva bi ti preporuci da...

Kolega iz licnog iskustva bi ti preporuci da uzmes Allen&Heath ZED seriju i neces se pokajati ni menjati duze vremena. Ja sam imao EFX8 i koristio sam ga godinu dana dok nisam cuo kod kolega kako...
Forum: Mixeri 10.03.2011, 03:53
Odgovori: 81
Broj Pregleda: 18.909
Upisano od oparnican
Kolega realno sam prodao efx samo zbog aux ulaza...

Kolega realno sam prodao efx samo zbog aux ulaza jer koristim sada vokoder iz pa 800 a ranije sam imao TC Voice Works pa su mi dva aux za vokder a dva za lexicom efekat i dodajes pravis kako ti sta...
Forum: Mikrofoni 09.10.2010, 18:00
Odgovori: 64
Broj Pregleda: 14.851
Upisano od oparnican
dzabe ovde ljudi pisu sta je i kako kad ti gledas...

dzabe ovde ljudi pisu sta je i kako kad ti gledas sta drugi koriste i to i ti uzimas i ako nemas istu boju glasa sigurno kao i tih ostalih nekoliko ovde kod mene ljubi vise koriste shure beta 87a i...
Forum: Mikrofoni 08.10.2010, 21:15
Odgovori: 64
Broj Pregleda: 14.851
Upisano od oparnican
da li imate mozda neko obrazlozenje u odnosu na...

da li imate mozda neko obrazlozenje u odnosu na koje mikrofone je ovo bez premca, sta ste probali od mikrofona, koliko cesto ste pevali na razlicicte mikrofone i koliko cesto uopste pevate?
Forum: Mikrofoni 29.09.2010, 15:54
Odgovori: 64
Broj Pregleda: 14.851
Upisano od oparnican
Ja sam do pre nekog vremena pevao na sm58 i betu...

Ja sam do pre nekog vremena pevao na sm58 i betu 58 probao i imao sam bezicni akg wms 450 i na kraju sam do pre 3 meseca kupio Sennheiser E945 i sada sam konacno nasao sve sto mi treba. Zve zavisi od...
Rezultat od 1 do 6 od ukupno 6

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 03:03


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije