Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 12 od ukupno 12
Pretraga je trajala svega 0,01 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: pekilik
Forum: Ostali proizvođači i razno 10.11.2019, 19:02
Odgovori: 39
Broj Pregleda: 27.964
Upisano od romario
Ako govorimo o verziji solo klavijature, tada je...

Ako govorimo o verziji solo klavijature, tada je to dosta jednostavnija varijanta.
Sve sto treba stane u jedan rack.
Rack danas koriste i gitaristi,ne vidim tu nekakav veci problem .
Stalno...
Forum: Demo snimci 03.03.2018, 10:55
Odgovori: 32
Broj Pregleda: 9.591
Upisano od geros
Nijanse tvojih emocija su odsjaj tvog odnosa...

Nijanse tvojih emocija su odsjaj tvog odnosa prema osobama do kojih ti je stalo. Vec ste primetili da je nas svet obojen svet.
Forum: Korg 03.09.2017, 18:37
Odgovori: 62
Broj Pregleda: 39.145
Upisano od sinisa
Dzaba vam vise rama kada nemata sta da stavite u...

Dzaba vam vise rama kada nemata sta da stavite u njega,ljudi nece ili ne znaju da usempluju odredjeni instrument pa da ubace. Evo cist primer tri Kronosa sam imao u servisu jedan je imao set oko 60 i...
Forum: Ostali proizvođači i razno 25.10.2015, 17:48
Odgovori: 40
Broj Pregleda: 33.843
Upisano od casper
KN7000 mogućnosti

Već duže vrijeme imam želju, a sad mi je baš došla inspiracija da napišem par redaka o klavijaturi koju sam svirao dugo godina. Technics Kn7000, proizveden je 2002. godine.

Kada bi mi se dopao...
Forum: Editori ritmova 05.04.2014, 19:43
Odgovori: 59
Broj Pregleda: 36.769
Upisano od tranzit
Ne pretvara OMB osmine u cetvrtine ali se desava...

Ne pretvara OMB osmine u cetvrtine ali se desava da Takt Signaturu iz osminske procita kao cetvrtinsku, ne uvijek ali povremeno. Kod predhodnog ritma, (7/8), kako si cuo, nije bilo nikakvih problema,...
Forum: Muzički Software 13.03.2014, 21:21
Odgovori: 30
Broj Pregleda: 4.583
Upisano od tranzit
To bi trebalo da bude to. Imas jedan manji PopUp...

To bi trebalo da bude to. Imas jedan manji PopUp Window, koji se pojavi, a na njemu cetiri polja, prvo gornje je definisanje trake, ispod su dvije vrijednosti za lokatore (od takta do takta) i donje...
Forum: Muzički Software 23.07.2013, 14:56
Odgovori: 18
Broj Pregleda: 4.028
Upisano od tranzit
Za to nema nikakvog zakona i pravila. Potrebno je...

Za to nema nikakvog zakona i pravila. Potrebno je znanje i pozamasno iskustvo. Moras jednostavno da radis i probas. Kontakt inace ima veoma dobar sample editor, a samplove harmonike je prilicno lako...
Forum: Muzički Software 03.06.2013, 18:07
Odgovori: 14
Broj Pregleda: 3.717
Upisano od tranzit
Obavezno moras, ali zaista je to obaveza ako se...

Obavezno moras, ali zaista je to obaveza ako se hoces live rad nez problema, sve diskove koji imaju veze sa Audio sistemom, zamijeniti SSD diskovima i to ako je ikako moguce u RAID 0 protokolu. To...
Forum: Muzički Software 28.05.2013, 21:05
Odgovori: 54
Broj Pregleda: 26.653
Upisano od tranzit
To je veoma, veoma malo (za balkansku muziku je u...

To je veoma, veoma malo (za balkansku muziku je u opticaju oko stotinak razlicitih postavki), a osim toga, sto je daleko vaznije, Microtuningom se u sustini stimuje sampl, to jest pomjera se njegov...
Forum: Muzički Software 19.04.2013, 18:29
Odgovori: 17
Broj Pregleda: 3.462
Upisano od tranzit
Mislim da postoji nacin da se i to odradi ali...

Mislim da postoji nacin da se i to odradi ali moram i sam da testiram, pa ako bude pozitivno javicu ti. Moze svasta nesta da se uradi, ima tu i drugih nacina ali kako ti i rekoh, moram prvo da vidim...
Forum: Muzički Software 18.03.2013, 17:52
Odgovori: 86
Broj Pregleda: 17.362
Upisano od tranzit
Vjeruj mi da se nisam ni bavio tom normalnom...

Vjeruj mi da se nisam ni bavio tom normalnom verzijom jer sa njim saradjujem godinama ali iskljucivo u izradi specijalne verzije LSa za moj Trans Audio sistem. Vidis i sam da normalnoj verziji...
Forum: Muzički Software 12.03.2013, 01:46
Odgovori: 86
Broj Pregleda: 17.362
Upisano od tranzit
Moze, kako da ne moze. Idi u Setup pa Accomp (D)...

Moze, kako da ne moze. Idi u Setup pa Accomp (D) i tu deaktiviraj "Breaks only at the first beat". Iako je totalno "nemuzicka", a kada su u pitanju audio loopovi i velika smetnja, postoji i ta opcija...
Rezultat od 1 do 12 od ukupno 12

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 01:19


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije