Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 5 od ukupno 5
Pretraga je trajala svega 0,01 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: yinnx
Forum: Muzički Software 19.09.2019, 09:59
Odgovori: 13
Broj Pregleda: 14.742
Upisano od yamahapassion
Rodjak, nisi ti mene dobro razumeo. Ja sam...

Rodjak, nisi ti mene dobro razumeo. Ja sam svestan da je pa4 bolja klavijatura sto po op.sistemu, sto po kvalitetu izrade, sto po reprodukciji tona u smislu izlaza itd... u pravu si recimo kada kazes...
Forum: Korg 03.07.2019, 17:41
Odgovori: 8
Broj Pregleda: 1.815
Upisano od Fekete
karticu se ne smije nikako vaditi dok klavijatura...

karticu se ne smije nikako vaditi dok klavijatura radi, moraš ju prvo ugasiti pa onda zamijenit karticu, ali onda moraš i učitati i taj drugi set sa floppy-a kad upališ klavijaturu, ali to je po meni...
Forum: Korg 02.07.2019, 14:31
Odgovori: 8
Broj Pregleda: 1.815
Upisano od Fekete
Ne znam na koje jeftinije misliš kartie, ove za...

Ne znam na koje jeftinije misliš kartie, ove za pa80 baš i nisu jeftine jer ih i nema baš više puno, nisam sigura,n ali mislim da se više ni ne proizvode. Za pa 80 moraš imati znači baš Flash Memory...
Forum: Korg 02.07.2019, 09:10
Odgovori: 4
Broj Pregleda: 1.056
Upisano od Cegor5
Pozz. Nije problem zamijeniti. Ja sam sam...

Pozz. Nije problem zamijeniti. Ja sam sam zamijenio na Rolandu G800. Skines Zip čitač, zatim na isto mjesto staviš USB emulator, te s istim kablovima s kojima je bio spojen ZIP, spojiš i emulator. I...
Forum: Korg 01.07.2019, 15:45
Odgovori: 8
Broj Pregleda: 1.815
Upisano od Fekete
Najbolje ti je kad si postaviš global koji ti...

Najbolje ti je kad si postaviš global koji ti odgovara da uključiš zaštitu globala da ti se preko njega ne bi učitao neki drugi global iz tog seta kojeg budeš učitavao, a to ćeš napravit tako da kad...
Rezultat od 1 do 5 od ukupno 5

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 03:34


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije