Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 7 od ukupno 7
Pretraga je trajala svega 0,00 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: kristi
Forum: Mikrofoni 20.02.2016, 14:32
Odgovori: 12
Broj Pregleda: 4.584
Upisano od kristi
I c520 je kondenzatorski mikrofom pa samim tim...

I c520 je kondenzatorski mikrofom pa samim tim je osetljiviji na mikrofoniju od dinamickih ali ja sam radio i sa c420,c520 i sad radim sa wh30 tako da pazljivim rasporedom zvucnika u sali moze lako...
Forum: Mikrofoni 18.02.2016, 16:29
Odgovori: 12
Broj Pregleda: 4.584
Upisano od kristi
Da shure-a prilagodis za tu bazu treba ti samo da...

Da shure-a prilagodis za tu bazu treba ti samo da kupis mini XLR od AKG-a(manje od 100din) i da zalemis 3 zice uglavnom nista komplikovano. Najbole bi bilo da ih probas na svojoj bazi(pozajmi od...
Forum: Mikrofoni 18.02.2016, 01:32
Odgovori: 12
Broj Pregleda: 4.584
Upisano od kristi
Pozdrav. Ima vec nekoliko rasprava na tu temu na...

Pozdrav. Ima vec nekoliko rasprava na tu temu na forumu... Druze taj akg sto imas ako nije c420 ili c520 znaci da nije pevacki nego za aerobik,konferanse i slicno( pise lepo u uputstvu ) ....
Forum: Korg 02.12.2015, 23:27
Odgovori: 7
Broj Pregleda: 1.498
Upisano od kristi
E to vec ne znam. Ja sam led diode i...

E to vec ne znam. Ja sam led diode i mikroprekidac od njih narucio. Malo su zabiberili cenu ali me je svejedno mnogo jeftinije izaslo nego da sam nosio kod majstora... I mene bas zanima gde jos moze...
Forum: Korg 02.12.2015, 16:07
Odgovori: 7
Broj Pregleda: 1.498
Upisano od kristi
Tamo gde rade,a ne stoje kako treba stavis nove...

Tamo gde rade,a ne stoje kako treba stavis nove tastere,a gde moras jace da stisnes ocistis mikro prekidace...
Forum: Korg 01.12.2015, 17:13
Odgovori: 7
Broj Pregleda: 1.498
Upisano od kristi
Treba ti bas taster ili mikroprekidac? U oba...

Treba ti bas taster ili mikroprekidac? U oba slucaja delove mozes da nabavis u sky music-u. Ja sam menjao mikroprekidac i led diodu na pa2x pro tako da predpostavljam da je princip isti i na pa1x ....
Forum: Zvučnici 05.10.2015, 14:03
Odgovori: 6
Broj Pregleda: 5.146
Upisano od kristi
Ja aktivan bas bin koristim uglavnom kad radim...

Ja aktivan bas bin koristim uglavnom kad radim vece svirke ili kad sviram na otvorenom(obavezno). E sad dali ima smisla ti da uzimas bas bin ili je bolje da uzmes jos 2 komada full range zvucnika to...
Rezultat od 1 do 7 od ukupno 7

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 00:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije